شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 22:04 منتشر شده در مورخ: 1399/10/13 شناسه خبر: 1683919
مسئول بسیج سازندگی استان قزوین خبر داد؛

توزیع ۶۰۰ هزار ماسک در سالروز شهادت سردار سلیمانی

توزیع ۶۰۰ هزار ماسک در سالروز شهادت سردار سلیمانی
مهدی صادق‌پور،مسئول بسیج سازندگی استان قزوین با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی یکی از موفق‌ترین طرح‌ها برای پیشگیری از شیوع کروناست، گفت: به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی ۶۰۰ هزار ماسک در سراسر استان توزیع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  مهدی صادق‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: این طرح به مناسبت سالروز شهادت این شهید بزرگوار با مشارکت 482 تیم جهادی در قالب تیم‌های حمایتی اجرا می‌شود.

وی افزود: در این رزمایش 600 هزار ماسک صنعتی به مدت 10 روز در سطح پایگاه‌ها و اقشار بسیج بسته بندی شده و هر بسته شامل سه ماسک و تصویر حاج قاسم است.

مسئول بسیج سازندگی استان قزوین با بیان اینکه بسته‌های ماسک در سراسر استان توزیع می‌شود، بیان کرد: این تعداد ماسک توسط خیرین و ناحیه سپاه شهرستانی تهیه شده است.

صادق‌پور با اشاره به اینکه اجرای طرح شهید سلیمانی، بین دانشگاه علوم پزشکی و سپاه استان مشترک است، گفت: این طرح یکی از موفق‌ترین طرح‌ها برای پیشگیری از شیوع کروناست که توسط بسیج سازندگی در شهرستان‌ها سازماندهی شده و شامل تیم‌های حمایتی، مراقبتی و نظارتی است.

وی در پایان عنوان کرد: تیم‌های مراقبتی بعد از شناسایی، مشخصات افراد را ثبت و به تیم‌های حمایتی معرفی می‌کنند تا بسته‌های معیشتی و دارویی برای آنها تهیه شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1683919
ارسال نظر
نظرات