شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:58 منتشر شده در مورخ: 1399/10/13 شناسه خبر: 1683924
وقتی فضای رسانه تیره و تار می‌شود؛

مطبوعات، مطبوع دردانه‌های پایتخت/ افتخارآفرینی تراکتور بایکوت شد! + تصاویر

مطبوعات، مطبوع دردانه‌های پایتخت/ افتخارآفرینی تراکتور بایکوت شد! + تصاویر
خبر افتخارآفرینی باشگاه تراکتور در نظرسنجی سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا مطابق انتظارات جایی در نشریات ورزشی کشور نداشته است!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، باشگاه تراکتور در نظرسنجی نهایی سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا برای انتخاب محبوب‌ترین باشگاه قاره کهن توانست با حمایت هوادارانش این عنوان را به خود اختصاص دهد.

افتخاری بزرگ برای تراکتوری‌ها که بازتاب جهانی داشت و در حساب رسمی سایت معتبر و بین‌المللی «ترانسفرمارکت» در اینستاگرام نیز انعکاس پیدا کرد.

اما این اتفاق که به نوعی مهمترین خبر ورزشی دیروز کشور بود، مطابق انتظارات! مورد بی‌توجهی اکثریت مطبوعات سراسری در حوزه ورزش قرار گرفت.

به غیر از روزنامه‌های ابرار و خبر ورزشی که این خبر را در جلد اصلی خود به صورت تیتر فرعی منتشر نموده‌اند، سایر جراید ورزشی در چاپ امروزشان آن را رسما بایکوت کرده‌اند.

از نظر این روزنامه‌ها توقف پرسپولیس در بازی روز پنجشنبه که یک خبر تاریخ گذشته محسوب می‌شود، مهمتر از خبر داغ افتخارآفرینی تراکتوری‌ها بوده است!

البته این سوگیری منحصر به افتخارآفرینی تراکتور نبوده و در حقیقت سالیان سال است که رسانه‌های سراسری کشور در انحصار دو تیم سرخابی تهران قرار داشته و فضایی عاری از عدالت در فوتبال ایران بوجود آورده است.

در ادامه تصویر جلد اول روزنامه‌های ورزشی کشور چاپ صبح امروز را مشاهده می‌کنید:
 

 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1683924
ارسال نظر
نظرات