شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 18:52 منتشر شده در مورخ: 1399/10/13 شناسه خبر: 1683996
نماینده ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه:

راه حاج قاسم محکم ادامه دارد / او در لحظه لحظه زندگی خود خادم مردم بود

راه حاج قاسم محکم ادامه دارد / او در لحظه لحظه زندگی خود خادم مردم بود
نماینده ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه پاسداران گفت: حاج قاسم در لحظه به لحظه این سه برهه زمانی خود را خادم مردم می دانست و یقین دارم حاج قاسم در طول عمر خدمتی خود یک مورد هم از فرمان ولی امر مسلمین تمرد نکرد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از گلستان ما؛ حجت الاسلام و المسلمین علی رضایی عصر امروز در مراسم گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش که در حسینیه ثارالله گرگان برگزارشد، اظهار کرد: زندگی شهید سلیمانی به سه بخش  دفاع مقدس ، تامین امنیت جنوب شرق کشور و نیروی قدس سپاه تقسیم شده است و ایشان در لحظه به لحظه این سه برهه زمانی خود را خادم مردم می دانست.

وی افزود: شهید سلیمانی به همه ما آموخت هرکس در پیشگاه خداوند مخلص تر شود عزیزتر خواهد شد و هرکس بیشتر از خدا بترسد خداوند همه دشمنان خود را از او می ترساند.

نماینده ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه پاسداران تصریح کرد: یقین دارم حاج قاسم در طول عمر خدمتی خود یک مورد هم از فرمان ولی امر مسلمین تمرد نکرد و با صلاحدید خویش آن را تغییر نداد.

وی بیان کرد: خداوند شهادت او را همچون خودش با عظمت قرار داد تا خبیث ترین فرد روی زمین عامل شهادت این مرد الهی باشد.

رضایی خاطرنشان کرد: ما معتقدیم هیچ خللی در راه حاج قاسم ایجاد نشده بلکه با خون این شهید بزرگوار جبهه مقاومت بیش از پیش با استحکامی پولادین پیش خواهد رفت.

وی گفت: شهید سلیمانی ذوب در انقلاب بود و مطیع محض امر امام جامعه بود و قسم جلاله میخورد رمز عاقبت به خیری اطاعت از رهبری است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1683996
ارسال نظر
نظرات