شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 10:55 منتشر شده در مورخ: 1399/10/14 شناسه خبر: 1694142
با اعلام فدراسیون دوچرخه‌سواری؛

رکاب‌زنان تبریزی اردوی تیم ملی را قرق کردند!

رکاب‌زنان تبریزی اردوی تیم ملی را قرق کردند!
۸ رکاب‌زن تبریزی به اردوی تدارکاتی تیم ملی دوچرخه‌سواری استقامت کشورمان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا دعوت شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت، رده‌های سنی امید و بزرگسالان (آقایان)، به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ امارات از تاریخ ۲۰ دی ماه لغایت ۳ بهمن ماه در تهران (کمپ تیم‌های ملی) با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و انجام تست کرونا برگزار خواهد شد.

در همین راستا، ۱۶ دوچرخه‌سوار برای شرکت در این اردو به تیم ملی فراخوانده شدند که نکته جالب آن حضور ۸ رکابزن استان آذربایجان‌شرقی از شهر تبریز در بین نفرات دعوت شده است و به بیانی دیگر نصف نفرات تیم ملی را ورزشکاران این شهر به عنوان قطب دوچرخه‌سواری کشور تشکیل می‌دهند.

طبق دعوت نامه ارسالی از سوی فدراسیون دوچرخه‌سواری، میرصمد پورسیدی، خلیل خورشیدی، سعید صفرزاده، حسن سیف‌الهی، بهنام خسروشاهی، علی لبیب، حمید پورهاشم و محمد اسماعیل چایچی دوچرخه‌سوارانی هستند که به عنوان نماینده آذربایجان‌شرقی اردونشین خواهند شد.

همچنین رامین مهربانی‌آذر مربی تبریزی استان نیز به عضویت کادر فنی درآمد و در این اردو حاضر خواهد بود. هدایت تیم ملی استقامت کشورمان را محمود پراش بر عهده دارد. ضمن اینکه محمود حضوری (مکانسین) و فرشید خلوتی (سرپرست) دیگر اعضای کادر فنی این تیم هستند.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1694142
ارسال نظر
نظرات