شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:04 منتشر شده در مورخ: 1399/10/14 شناسه خبر: 1694194
مدیرکل پدافند غیرعامل استان زنجان:

6 شهرستان استان زنجان در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفتند

6 شهرستان استان زنجان در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفتند
محمود زمانی، مدیرکل پدافند غیرعامل استان زنجان گفت: در حال حاضر 6 شهرستان در استان زنجان در وضعیت زرد کرونا قرار دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود زمانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  موج رسا;  اظهار داشت: در حال حاضر 6 شهرستان ایجرود، خدابنده، ماهنشان و سلطانیه، زنجان و خرم‌دره در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفته و تنها شهر ابهر دارای وضعیت نارنجی است.

 
وی با بیان اینکه قرار گرفتن در وضعیت زرد و نارنجی به معنای اتمام محدودیت‌‌ها نیست، افزود: محدودیت‌های کرونایی همچون هفته گذشته در استان زنجان اعمال می‌شود.
 
دبیر ستاد کرونای استان زنجان خطرنشان کرد: محدودیت تردد از 9 شب تا 4 صبح به قوت خود باقی مانده و تردد خودروهای غیربومی در شهرهای استان زنجان نیز ممنوع است.
 
مدیرکل پدافند غیرعامل استان زنجان یادآورشد: در شهرهای دارای وضعیت زرد نیز بر اساس دستورالعمل ستاد کرونای استان زنجان، برگزاری هر نوع مراسم آیینی و مذهبی ممنوع است.
 
زمانی با بیان اینکه در حال حاضر حوزه آموزش، مدارس و  دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی و خصوصی حوزه‌های علمیه تعطیل است، افزود: برگزاری مراسم‌های آیینی و مذهبی نیز در استان زنجان تعطیل است.
 
این مسئول بیان داشت: اعمال محدودیت ها در شهرهای قرمز، نارنجی و زرد یکسان بوده و محدودیت تردد درون شهرهای استان زنجان به قوت خود باقی بوده و در صورت تخلف، اعمال قانون می‌شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1694194
ارسال نظر
نظرات