شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:03 منتشر شده در مورخ: 1399/10/14 شناسه خبر: 1694233
سردار اشتری در کرج:

عاملان ۳ هزار تارنمای مجازی نشر اکاذیب در دام پلیس فتا/ کشفیات مواد مخدر رشد ۳۰ درصدی دارد

عاملان ۳ هزار تارنمای مجازی نشر اکاذیب در دام پلیس فتا/ کشفیات مواد مخدر رشد ۳۰ درصدی دارد
فرمانده ناجا در کرج گفت: پلیس فتا نیز در فضای مجازی با حدود ۳۰۰۰ تارنمای متخلف که ایجاد تشنج و نشر اکاذیب می‌کردند برخورد کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، فرمانده ناجا امروز یکشنبه در جریان بازدید از ستاد فرماندهی نیروی انتظامی البرز در میدان استاندارد کرج، گفت: با توجه به اینکه حافظان امنیت در کنار حافظان سلامت می توانند در پیشبرد مقابله با کرونا نقش ویژه ای داشته باشند از ابتدای شیوع این ویروس تا کنون همراه کادر درمان بوده ایم.

سردار حسین اشتری با اشاره به فعالیت نیروی انتظامی در زمینه رعایت فاصله گذاری اجتماعی، تعطیلی اماکن و ترددها در زمان کرونا، افزود: این نهاد امنیتی گندزایی و ضدعفونی اماکن شهری را هم با پای کار آوردن تمام ظرفیت های خود پیش برده است.
 
وی به برخورد جدی با محتکران کشور که لوازم مورد نیاز مردم را در این شرایط اقتصادی دپو می کنند اشاره کرد و اظهار داشت: پلیس فتا نیز در فضای مجازی با حدود ۳۰۰۰ تارنمای متخلف که ایجاد تشنج و نشر اکاذیب می‌کردند برخورد کرده است.
 
سردار اشتری با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی کشفیات مواد مخدر در کشور، تصریح کرد: با توجه به ایتکه امروز اعتیاد به یکی از معضلات بزرگ کشور مبدل شده است،  نیروی انتظامی این آمادگی  را دارد تا در صورتی که اماکنی از طرف مسئولین برای متجاهرین مشخص شود، اقدام به جمع سراسری از سطح شهرها بکند.
 
در ادامه تصاویری از حضور سردار اشتری در کرج را مشاهده خواهید کرد؛
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1694233
ارسال نظر
نظرات