شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 12:17 منتشر شده در مورخ: 1399/10/14 شناسه خبر: 1694244
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:

دشمن از طریق نفوذ به‌دنبال ضربه به انقلاب است/ تذکر چندباره رهبری درباره نفوذ

دشمن از طریق نفوذ به‌دنبال ضربه به انقلاب است/ تذکر چندباره رهبری درباره نفوذ
نورالله ولی نژاد گفت: تذکر عمیق رهبر انقلاب در این سال‌ها را بارها شاهد بودیم چرا که متاسفانه با غفلت مسئولین نفوذی‌ها برای آسیب به انقلاب رخنه کردند و ورود رهبری باعث شده تا به امروز انقلاب استحاله نشود و جلوی نفوذ دشمنان گرفته شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از گلستان ما؛ حجت الاسلام نورالله ولی نژاد ظه امروز در گفتگوی تحلیلی، تبینی با موضوع (بصیرت، استکبارستیزی و مقابله با نفوذ) اظهار کرد: دشمن همواره به دنبال توطئه و نفاق است که در فتنه 88 آن را دیدم و دست‌های پنهانشان که این فتنه را ماه ها مدیریت کرد.

وی ادامه داد: اگر نمی توانیم دست‌های دشمنان را ببینیم باید به کسی که نسبت به دشمن شناخت و آگاهی کامل دارد اعتماد کنیم و آن ولایت فقیه است که در سال 88 در 9 دیماه تجلی یافت.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان مولفه‌های انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: انقلاب اسلامی بر پایه اصولی استوار است و یکی از مولفه‌های آن استکبارستیزی است و با همین خصیصه امریکا  با پیروزی انقلاب از کشورما اخراج شد.

 وی اذعان کرد:  انقلاب اسلامی نمی تواند از آرمان های خود دست بکشد چرا که دچار تغییر ماهیت می شود، استکبار جهانی نیز تا زمانی که خوی استکبارستیزی دارد قابل مذاکره و ارتباط نیست.

ولی نژاد با بیان اینکه انقلاب اسلامی اندیشه و تفکر است، بیان کرد: اندیشه انقلاب اسلامی فراتر از مرزها است و با تفکر انقلاب اسلامی با استکبار و ظلم می توان مبارزه کرد.

وی با بیان اینکه بشر همواره به دنبال عزت خواهی است، خاطرنشان کرد: مکتب اسلام به ما آموخت که در مسیر عزت بجنگیم حتی اگر جان بدهیم که در واقعه عاشورا در تاریخ ثبت شد، در مکتب انقلاب اسلامی ادامه یافت  و اکنون بار دیگر حاج قاسم آن را بازخوانی کرد که هیچگاه تسلیم زور نباید شد.

ولی‌نژاد درباره نفوذ هم گفت: در انقلاب اسلامی از نفوذ دشمن و غفلت آسیب دیدیم زیرا دشمن در لباس دوست وارد می شود و به ظاهر دلسوزانه عمل می کند و با توجیه هدف خود از هر وسیله  ای برای ضربه زدن استفاده می کند که باید مراقب  بود.

وی نفوذ را اهرم فشار دشمن دانست و تاکید کرد: تذکر عمیق رهبر انقلاب در این سال‌ها بارها شاهد بودیم چرا که متاسفانه با غفلت مسئولین نفوذی‌ها برای آسیب به انقلاب رخنه کردند و ورود رهبری باعث شده تا به امروز انقلاب استحاله نشود و جلوی نفوذ دشمنان گرفته شود.

مدیرکل سازمان تبلیغات  اسلامی گلستان رسانه خط مقدم  مبارزه هستند و تا زمانی که زور فرهنگ به دشمن برسد نیازی به حضور نظامی نیست لذا باید با صف بندی رسانه ای، بصیرت افزایی و روشنگری جلوی نفوذ دشمن از ابتدا گرفته شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1694244
ارسال نظر
نظرات