شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:03 منتشر شده در مورخ: 1399/10/14 شناسه خبر: 1694246
عضو شورای اسلامی شهرستان رازوجرگلان:

پر جمعیت ترین بخش شهرستان رازوجرگلان فاقد دندانپزشکی است

پر جمعیت ترین بخش شهرستان رازوجرگلان فاقد دندانپزشکی است
آخوند خالمحمد درخشان از نبود دندانپزشک در بخش پرجمعیت جرگلان در شهرستان راز و جرگلان خبر داد و گفت: تاکنون پیگیری های ما به نتیجه نرسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آخوند خالمحمد درخشان، عضو شورای اسلامی شهرستان رازوجرگلان درگفتگو با عصر اترک گفت: دو سال قبل بود که با پیگیری های زیاد توانستیم یک اتاق در درمانگاه شهر یکه سعود را مجهز به امکانات دندانپزشکی کنیم و یک خانم دندانپزشک را نیز با پیگیری مستمر از بجنورد به اینجا آوردیم اما اکنون قریب به یک و نیم سال است که این خانم دندانپزشک به دلیل مرخصی زایمان از این درمانگاه رفته است .

وی ادامه داد : مرخصی زایمان وی قابل توجیه است ولی  ۹ ماه  باید مرخصی بگیرد ولی ایشان اکنون یک سال ونیم است که به محل کار خود نیامده است .

وی افزود : دو ماه قبل پیگیری کردیم که همان موقع به ما گفتند باز می گردد ولی همچنان این دندانپزشک استخدامی به محل کار خود بازنگشته است .

 عضو شورای اسلامی شهرستان رازوجرگلان همچنین گفت: نبود دکتر  دندانپزشک در جرگلان باعث شده است که افراد دوباره به سمت افراد سنتی بروند که این کار نیز قطعا با وجود کرونا و دیگر مسائل، مشکلاتی برای افراد بیمار به وجود می آورد همچنین برخی مردم نیز مجبورند به بجنورد مراجعه کنند که هزینه آن نیز بالا می رود و با این شرایط اقتصادی قطعا تامین آن سخت است .

آخوند درخشان با بیان اینکه درمانگاه یکه سعود و دندنپزشکی آن بیش از ۱۴ هزار نفر را پوشش می دهد، گفت : برای درمانگاه های کلاته ابریشم و حصارچه نیز ما قول استقرار دندان پزشکی را گرفته بودیم ولی این دو دندانپژشک در این دو نقطه جرگلان نیز خبری نیست و اکنون بخش درجمعیت جرگلان فاقد دکتر  دندانپزشک است.


انتهای پیام / رحیمی

https://www.dana.ir/1694246
ارسال نظر
نظرات