شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:27 منتشر شده در مورخ: 1399/10/14 شناسه خبر: 1694249
مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان اعلام کرد؛

برگزاری دوره های مهارت آموزی در روستاهای خراسان شمالی از سال ۱۴۰۰

برگزاری دوره های مهارت آموزی در روستاهای خراسان شمالی از سال ۱۴۰۰
فرج الله راد گفت: در سال آینده در هر شهرستان 20 روستا محور برگزاری دوره های مهارت آموزی فنی و حرفه ای قرار می گیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرج الله راد، مدیرکل  فنی و حرفه‌ای خراسان شمالی در گفت و گو با عصر اترک اظهار کرد: ساماندهی دوره های آموزشی مهارت آموزی در خراسان شمالی در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است.

راد گفت: با توجه به اینکه در خراسان شمالی علاوه بر اداره کل فنی و حرفه ای، برخی دیگر از دستگاه های اجرایی نیز به ارائه آموزش های مهارتی اقدام کرده اند، درحالیکه متولی برگزاری این دوره های آموزشی با اداره کل فنی و حرفه ای است، در همین راستا، ساماندهی دوره های آموزشی مهارت آموزی در استان را در دستور کار قرار داده ایم.

وی عنوان کرد: تهیه سند راهبردی ارائه آموزشی مهارت آموزی در استان در دست تدوین است که در تدوین این سند، نظرات دیگر دستگاه های اجرایی لحاظ می شود.

وی همچنین به شیوع بیماری کرونا و تعطیل شدن دوره های آموزش مهارتی حضوری نیز اشاره کرد و گفت: برای سال 1400 برنامه ریزی شده است که در هر شهرستان 20 روستا محور برگزاری دوره های مهارت آموزی قرار گیرند.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای خراسان شمالی در خاتمه به سالن مهارت آموزی اداره کل فنی و حرفه ای در استان واقع در شهر تیتکانلو در شهرستان فاروج، شهر قاضی در شهرستان مانه و سملقان، شهر زیارت در شهرستان شیروان و صفی آباد در شهرستان اسفراین اشاره کرد و گفت: این ساختمان ها که بیش از 40 سال عمر دارند به شدت به تعمیر و تجهیز نیازمند هستند.

راد عنوان کرد: اخیرا مرمت و تجهیز مرکز آموزشی شهر تیتکانلو در شهرستان فاروج به پایان رسید و چهار نیروی آموزشی نیز برای آموزش در این مرکز جذب شدند.

انتهای پیام/قهرمانی

https://www.dana.ir/1694249
ارسال نظر
نظرات