شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:46 منتشر شده در مورخ: 1399/10/14 شناسه خبر: 1694328

تراکتوری‌ها مراقب این بازیکن باشند!

تراکتوری‌ها مراقب این بازیکن باشند!
کادر فنی تیم تراکتور برای موفقیت در بازی مقابل ذوب‌آهن باید برنامه ویژه‌ای روی مهار مهره کلیدی حریف اتخاذ نماید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، یاران مسعود شجاعی در هفته دهم لیگ برتر فوتبال روز سه‌شنبه – ۱۶ دی ماه – در دیداری حساس و دشوار میهمان ذوب‌آهن اصفهان خواهند بود. حساس از این منظر که امتیازات این بازی با توجه به فاصله کم تراکتوری‌ها با صدر جدول و همچنین قرار داشتن در آستانه جدال با استقلال مهم و حیاتی به نظر می‌آید.

در مورد دشواری بازی نیز باید به سابقه مسابقات دو تیم در اصفهان اشاره کرد، جایی که تراکتور به ندرت در خانه این تیم اصفهانی موفق به پیروزی شده است. در سه فصل اخیر، بهترین نتیجه سرخ‌پوشان در زمین سبزپوشان کسب نتیجه تساوی بوده که در لیگ گذشته با مصطفی دنیزلی رقم خورد.

بدون شک، خطرناک‌ترین بازیکن ذوب‌آهن میلاد جهانی است که چند روز قبل گل تساوی این تیم در بازی با پرسپولیس را زد. البته این بازیکن بدشانس بود چراکه اگه ضربه آزادش تبدیل به گل می‌شد می‌توانست در این دیدار روز خوبش را با دبل کامل کرده و طلسم نبردن‌های تیمش را باطل کند.

جهانی ۳۱ ساله که اصالت شمالی دارد، از چپ‌پاهای باکلاس فوتبال کشور است که سبک بازی‌اش به بازیکنانی نظیر داگلاس کاستا شباهت دارد. سرعتی، خستگی‌ناپذیر و شوت‌های ناگهانی از خصوصیات این بازیکن است. او از لحاظ فیزیکی هم شرایط خوبی دارد و روی هم رفته در سطح بالایی بازی می‌کند. 

نکته دیگر در مورد جهانی این است که او از فوتبال تبریز هم شناخت خوبی دارد چراکه یک فصل در تیم گسترش فولاد بازی کرده است. این بازیکن در بازی‌هایش برابر تیم‌های تبریزی معمولا زهردار نشان داده و نقش تعیین‌کننده‌ای داشته است.

میلاد جهانی که فصل گذشته در تیم صنعت‌نفت توپ می‌زد، در روز برتری ۲ بر یک این تیم برابر تراکتور هر ۲ پاس گل تیمش را به ثبت رسانید و در ادامه در هفته پایانی نیم‌فصل اول تک گل دقایق پایانی او بود که طلایی‌پوشان آبادانی را مقابل ماشین‌سازی به پیروزی رساند.

بنابراین تراکتوری‌ها در راستای موفقیت در این دیدار خارج از خانه و بسته نگه داشتن دروازه خود باید فکری به حال مهار این بازیکن بکنند. مطمئنا از کار انداختن جهانیِ پرتلاش در خط حمله ذوب‌آهن می‌تواند کلید موفقیت تراکتور در این بازی باشد و کمک بزرگی به کسب نتیجه خواهد کرد.

یار مستقیم میلاد جهانی در تیم تراکتور میلاد فخرالدینی هست که اخیرا ۲۵۰ امین بازی خود در لیگ برتر را انجام داد. عملکرد فخرالدینی هرچند مورد انتقاد هواداران بوده اما او در هفته‌های اخیر نقش موثری در ترکیب تراکتور داشته و باید دید که در تقابل با مهره تاثیرگذار ذوبی‌ها چه کارنامه‌ای خواهد داشت و آیا موفق به مهار جهانی می‌شود یا خیر؟

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1694328
ارسال نظر
نظرات