شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:47 منتشر شده در مورخ: 1399/10/14 شناسه خبر: 1694331
بازیکن بومی ماشین‌سازی:

بازی با سپاهان یکی از زیباترین بازی‌های فصل بود/ صد درصد در لیگ می‌مانیم

بازی با سپاهان یکی از زیباترین بازی‌های فصل بود/ صد درصد در لیگ می‌مانیم
هافبک بومی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز معتقد است که این تیم صد درصد در لیگ برتر می‌ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، اتابک زارعی از معدود بازیکنان تبریزی تیم ماشین‌سازی است. وینگر جوان و ۲۳ ساله که تنها بازمانده تیم فصل گذشته سبزقبایان بوده و از ارکان اصلی این تیم در فصل جاری به حساب می‌آید. خبرنگار ما گفت‌وگوی کوتاهی با این بازیکن بومی انجام داده است که در زیر می‌خوانید:

* از بازی با سپاهان صحبت کنید، عجیب‌ترین بازی لیگ بود و رکورد پنالتی در یک بازی فوتبال ایران را هم شکست.

این بازی به نظرم یکی از زیباترین مسابقات فصل بود. پرگل و سراسر هجومی. هر دو تیم برای برد به میدان آمده بودند که همین امر باعث شد تا بازی زیبا و تماشاگرپسندی از آب دربیاید.

در مورد پنالتی‌ها هم باید بگویم پنالتی جزو بازی است و اعلام ۵ پنالتی به زیبایی کار اضافه کرد.

* با اعلام کارشناسان داوری، پنالتی دوم سپاهان اشتباه بود و در نتیجه هم تاثیرگذار، به نظرتان چرا اشتباهات داوری به ضرر ماشین‌سازی شده است؟

ما بعد از بازی متوجه شدیم که پنالتی دوم سپاهان اشتباه بوده است. اگر این اشتباه نبود قطعا نتیجه بازی تغییر می‌کرد و با ۳ امتیاز زمین بازی را ترک می‌کردیم. در مورد داوری صحبت نمی‌کنم ولی امیدوارم هر چه زودتر با آمدن VAR اشتباهات داوری از فوتبال کشورمان رخت ببندد و حق هیچ تیمی ضایع نشود.

  

* ماشین‌سازی در این بازی نشان داد که برخلاف جایگاهش در لیگ، می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد، چقدر به آینده تیم امیدوارید؟

مطمئن باشید من، هم‌تیمی‌هایم و کادر فنی تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا ماشین‌سازی به جایگاه اصلی‌اش برگردد. ما در اکثر بازی‌هایمان مثل بازیِ سپاهان عملکرد خوبی داشتیم اما با بدنشانسی مواجه شدیم و در چند دیدار که می‌توانستیم با امتیاز زمین بازی را ترک کنیم در دقایق پایانی گل خوردیم و امتیاز از دست دادیم.

* ماشین‌سازی در لیگ می‌ماند؟

بله، صد درصد، من به آینده این تیم امیدوار هستم و قطعا روز به روز بهتر خواهیم شد.

* رزاق‌پور معتقد است که مشکل ماشین‌سازی کسب اولین برد است، شما چه نظری دارید؟

دقیقا همینطور است. با کسب اولین برد و دشت اولین ۳ امتیاز کل فشار و استرس از روی تیم برداشته خواهد شد و در بازی‌های بعدی‌مان با آرامش بهتری می‌توانیم بازی کنیم.

* در طول ۹ بازی تیم‌تان در لیگ بیستم، از عملکرد خودتان راضی بودید؟

من نمی‌توانم در این باره اظهارنظر کنم و فقط تلاش می‌کنم تا روز به روز بهتر شده و به تیم شهرم خدمت کنم. امیدوارم در پایان فصل رتبه خوبی برای تیم ماشین‌سازی رقم بزنیم تا شرمنده هواداران خونگرم و فهمیم آذربایجان نشویم.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1694331
ارسال نظر
نظرات