شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 09:01 منتشر شده در مورخ: 1399/10/15 شناسه خبر: 1694435
دانا گزارش می‌دهد؛

دست پاچگی آمریکایی‌ها در سالگرد شهادت حاج قاسم/ خبرپراکنی لیبرال‌ها برای پنهان کردن ضعف نظامی یانکی‌ها

دست پاچگی آمریکایی‌ها در سالگرد شهادت حاج قاسم/ خبرپراکنی لیبرال‌ها برای پنهان کردن ضعف نظامی یانکی‌ها
آمریکایی ها و همدستان لیبرال آنها سعی می کنند با خبرپراکنی درباره ورود و خروج ناو و هواپیماهای جنگنده آمریکایی در منطقه خیلج فارس ضعف نظامی یانکی ها را بپوشانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هراس افکنی یکی از حربه های جریان لیبرال در کشورمان بوده که سعی می کند با ایجاد تنگنای فکری برای افکارعمومی راهی که به اهداف سیاسی این جریان سیاسی منتهی می شود را روبروی آنان قرار دهد.

اخیرا در سالگرد شهادت سرلشکر حاج قاسم سلیمانی که دشمنان از بیم انتقام سخت ایران اسلامی با دست پاچگی دست به تحرکاتی زدند برخی از رسانه های داخلی وابسته به لیبرال ها به طور عکس سعی کردند دشمن را مقتدر نشان دهند. این درحالی بود که در سال گذشته که ایران با موشک پایگاه عین الاسد را هدف قرار داد آمریکایی ها نه تنها جرات پاسخگویی به خود ندادند بلکه تا مدت ها تلفات حمله موشکی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را کتمان می کردند اما آمارها از رسانه های مختلف درز پیدا می کرد.

رسانه های ضدانقلاب از جمله بنگاه سخن پراکنی بی بی سی فارسی و همچنین رسانه سعودی ایران اینترنشنال سعی کردند این فضاسازی ها را انجام دهند. اما متاسفانه برخی از رسانه های داخلی نیز با پررنگ کردن اخبار این حرکات انفعالی به آنها ضریب دادند.

این درحالی بود که تحلیل رسانه‌های خارجی از انفعال نظامی آمریکا در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی حکایت داشت.

در همین رابطه، روزنامه روسی  «نزاویسیمایا گازتا» در تحلیلی نوشت: «تخلیه سفارت آمریکا در بغداد به نشانه این است که امریکا نمی خواهد وارد درگیری تازه با ایران در سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی شود. این روزنامه پیش بینی کرد که از تهران و نیروهای حامی اش در عراق انتظار می رود که برای انتقام گیری، دست به اقدام نمادینی بزنند.»

همچنین، روزنامه الرای الیوم نیز در آستانه سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی و المهندس نوشت: «مطمئنا انتقام ایرانی،عراقی و اسلامی از ترامپ و تیم او در زمان مناسب صورت خواهد گرفت و این جنایت کار از این مجازات به هیچ عنوان فرار نخواهد کرد.»

اما به راحتی می توان از این تحرکات عمق واهمه آمریکایی ها را از انتقام ایران دید. ایران تنها کشوری است که پس از اینکه به یک پایگاه رسمی و نظامی آمریکایی حمله کرد و آنرا به تلی از خاکستر تبدیل کرد از سوی آمریکایی ها هیچ واکنشی مشاهده نکرد. همین مسئله هیمنه هژمونی آمریکا در منطقه را به شدت خدشه دار کرد تا به امروز که دیده می شود اخباری ضد و نقیض از رفتن و ماندن ناو و هواپیماهای بمب افکن این کشور در منطقه منتشر می شود. 

حالا سرپرست پنتاگون در بیانیه‌ای که در سایت وزارت دفاع آمریکا منتشر شد؛ از تصمیم برای متوقف کردن روند خروج ناو هواپیمابر «یواس‌اس نیمیتز» از خاورمیانه خبر داد.

 درواقع آمریکایی ها سعی می کنند با خبرپراکنی در این حوزه و پررنگ کردن آن خلا اقتدار نظامی خود را پر کنند اما هر چه این اخبار بیشتر می شود نشان دهنده ترس و واهمه آنها از تحقق وعده انتقام ایران اسلامی است.

انتهای پیام/

 

 
https://www.dana.ir/1694435
ارسال نظر
نظرات