شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 13:33 منتشر شده در مورخ: 1399/10/15 شناسه خبر: 1694576
سردار شکراللهی در رشت:

حاج قاسم معادلات دشمن را مانند هشت سال دفاع مقدس برهم زد

حاج قاسم معادلات دشمن را مانند هشت سال دفاع مقدس برهم زد
معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریای سپاه با تاکید بر اینکه اینکه حاج قاسم معادلات دشمن را مانند هشت سال دفاع مقدس برهم زد گفت: اگر می‌خواهیم این مسیر عزت و سربلندی برای ملت رشید و فهیم ایران باقی بماند باید از صمیم قلب و جانمان مسیر و مکتب سلیمانی را ادامه دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، سردار اصغر شکراللهی، معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه صبح امروز در ویژه برنامه سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای رشت با بیان اینکه باید بتوانیم یاد و خاطره عمار انقلاب، آیت الله مصباح یزدی را گرامی بداریم اظهار کرد: آیت الله مصباح در تمام عرصه های انقلاب اسلامی در بحث بصیرت افزایی همه تلاش خود را انجام میداد.

سردار شکراللهی با اشاره به اینکه آنچه که در طول یکسال گذشته از ویژگی ها و رشادت های سردار سلیمانی در دفاع مقدس، شمال غرب کشور و سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی شنیدید تنها فرازی از فرازهای بلند زندگی پربار این مرد بزرگ است اذعان کرد: طی سالهای آینده، فراز های دیگری از زندگی این بزرگ مرد مکشوف خواهد شد.

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه نبرد و رزم سردار سلیمانی در محور مقاومت بر چند باور بود افزود: در نبرد و رزم نیروهای نظامی هدف یکی از عناصر اصلی است که همه امکانات و تجهیزات به سمت آن حرکت خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در مبحث هدف به نیروی انسانی گفته می‌شود که همه باید تمام قوا و امکانات را در جهت رسیدن به اهداف متمرکز اصلی تجهیز شود و هدف اصلی نباید فدای اهداف جزئی شود.

سردار شکراللهی یکی از اقدامات مهم سردار سلیمانی در عرصه های محور مقاومت را این دانست که هرگز هدف اصلی را فدای هدف جزئی نمی‌کرد و ادامه داد: سردار سلیمانی هرگز اهدافی را که در منطقه، سوریه و عراق را در پیش گرفت فراموش نکرد زیرا هدف اصلی او این بود که اول دست چنگیز های داعش در سوریه و عراق را به جهت محافظت از اماکن مقدسه کوتاه کند.

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه سردار سلیمانی در تمامی لحظات تلاش کرد تا محور مقاومت را در تمامی جبهه ها به نقطه مطلوب و پیروزی برساند اذعان کرد: سردار سلیمانی تلاش می‌کرد در بحث کلان اهداف منطقه بتواند تمامی طرح های عبری، عربی و غربی را بخشکاند.

وی با اشاره به اینکه نیروی انسانی تعیین‌کننده‌ترین رُکن اساسی برای رسیدن به اهداف است گفت: در محور مقاومت، نیروهای انسانی گاهی از جهت تفکر باهم متضاد بودند و کسی باید این نیروها را جمع و در آنان اتحاد ایجاد می‌کرد که حاج قاسم این اتفاق را رقم زد.

سردار شکراللهی تصریح کرد: تمام دغدغه سردار سلیمانی این بود که به نقاط مشترک بین همه عناصر شرکت کننده در محور مقاومت برسد زیرا معتقد بود که باید با رفتار به گونه ای عمل کنیم که بتوانیم اسلام ناب محمدی را در بدنه محور مقاومت جاری کنیم.

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه سردار سلیمانی را موجب اتحاد عناصر جبهه مقاومت دانست و افزود: اگر تدبیر و فرماندهی سردار نبود در محور مقاومت در جبهه‌های مختلف به این پیروزی‌های بزرگ نمی‌رسید.

وی بابیان اینکه اتحاد و یکپارچگی نیروی انسانی در عرصه فرماندهی در محور مقاومت ازجمله ویژگی‌های این شهید بزرگوار بود ادامه داد: دشمنان ‌در جبهه‌های سوریه و عراق حضور داشتند و مانند دفاع مقدس تا بن دندان مسلح بودند، درحالی‌که پهپادهای مدرن را آمریکا و اسراییل در اختیار داعش و تروریست‌ها قرار می‌داد.

سردار شکراللهی با تاکید بر اینکه حاج قاسم معادله دشمن را مانند هشت سال دفاع مقدس برهم زد گفت: اگر می‌خواهیم این مسیر عزت و سربلندی برای ملت رشید و فهیم ایران باقی بماند باید از صمیم قلب و جانمان مسیر و مکتب سلیمانی را ادامه دهیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1694576
ارسال نظر
نظرات