شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1399/10/15 شناسه خبر: 1694600
مدیرکل بحران استانداری البرز:

خطر آلاینده‌ها و کرونا؛ مردم البرز تا پایان زمستان مراقب باشند

خطر آلاینده‌ها و کرونا؛ مردم البرز تا پایان زمستان مراقب باشند
محمدرضا فلاح نژاد گفت: به واسطه وجود آلاینده‌ها در هوای استان، ویروس کرونا در شرایط زرد، نارنجی و قرمز بیشتر خطر را برای شهروندان به دنبال دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از تیتریک، مدیرکل بحران استانداری البرز امروز دوشنبه با اشاره به اینکه از شهروندان به دلیل افزایش آلایندگی در مناطق مختلف استان، از ترددهای غیرضروری خودداری کنند، گفت: آلودگی هوا با بیماری کرونا ارتباط مستقیم دارد.

محمدرضا فلاح نژاد به وضعیت نارنجی ناشی از وارونگی هوا و وضعیت زرد ناشی از کاهش دما اشاره کرد و افزود: به واسطه وجود آلاینده ها در هوای استان، ویروس کرونا در شرایط زرد، نارنجی و قرمز بیشتر خطر را برای شهروندان به دنبال دارد.
 
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر درمان های موثری برای کرونا وجود ندارد، اظهار داشت: به دلیل عدم وجود واکسن کرونا شرایط زرد، قرمز و نارنجی این ویروس را تا پایان زمستان در البرز خواهیم داشت و مردم باید همچنان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
 
مدیرکل بحران استانداری البرز در خاتمه ضمن تاکید به شهروندان برای خودداری از فعالیت های ورزشی در فضای روباز و انجام امور سنگین خارج از منزل، تصریح کرد: با توجه به اینکه کیفیت هوا برای تمام گروه ها ناسالم است، شهروندان از فعالیت هایی که آلودگی هوا را مضاعف می کند بپرهیزند.
 
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1694600
ارسال نظر
نظرات