شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:13 منتشر شده در مورخ: 1399/10/15 شناسه خبر: 1694623
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج:

کرج با ورود ۸۱ اتوبوس نو به خیابان‌های شهر نفسی تازه کرد/ ۵۰۰ کاتالیست روی تاکسی‌ها نصب شد

کرج با ورود ۸۱ اتوبوس نو به خیابان‌های شهر نفسی تازه کرد/ ۵۰۰ کاتالیست روی تاکسی‌ها نصب شد
محمد یساولی گفت: سال گذشته ۸۱ دستگاه اتوبوس نو وارد ناوگان اتوبوسرانی کرج شده اند و تا چهار سال آینده نیاز به معاینه فنی ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج امروز دوشنبه به رصد و پایش اتوبوس های این کلانشهر اشاره کرد و گفت: در صورت مشاهده آلایندگی در هر کدام از وسائل نقلیه، اتوبوس از مدار خدمت به مردم خارج شده و بعد از رفع مشکل به چرخه کار باز می گردد.

محمد یساولی با اشاره به اینکه سال گذشته ۸۱ دستگاه اتوبوس نو وارد ناوگان اتوبوسرانی کرج شده اند و تا چهار سال آینده نیاز به معاینه فنی ندارند، افزود: با توجه به اینکه آلایندگی هوا در روزهای گذشته برای مردم معضل شده است همگی باید به رفع این مهم کمک کنیم.
 
وی کاهش آلودگی هوا را در گرو تعامل بین دستگاه هاو مشارکت مردم دانست و با تاکید بر اینکه یک دستگاه به تنهایی توانایی رفع این مشکل را ندارد، اظهار داشت: از ابتدای سال تا کنون هم در مجموع ۱۱۰ تاکسی جدید جایگزین تاکسی ‌های بسیار فرسوده شهر شده اند.
 
یساولی با اشاره به اینکه در نظر داریم تسهیلاتی را در اختیار رانندگان قرار دهیم تا تاکسی های فرسوده جایگزین کنند، تصریح کرد: ۲۱۷۳ کاتالیست به قیمت یک و نیم میلیارد تومان برای نصب روی تاکسی های کرج خریداری شده است.
 
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج در خاتمه با اشاره به نصب ۵۰۰ کاتالیست‌ روی خودروها، خاطر نشان داشت: سایر تاکسی ها هم تا نیمه اول بهمن به کاتالیست مجهز می شوند، همچنین رانندگان تاکسی می توانند با مراجعه به مراکز معاینه فنی اعلام شده با نصف هزینه، برگه معاینه فنی دریافت کنند.
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1694623
ارسال نظر
نظرات