شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:00 منتشر شده در مورخ: 1399/10/15 شناسه خبر: 1694643
رئیس سازمان صمت استان زنجان:

محل جدید پسماندهای شهرک روی زنجان به زودی به بهره‌برداری می‌رسد

محل جدید پسماندهای شهرک روی زنجان به زودی به بهره‌برداری می‌رسد
فغفوری رئیس سازمان صمت استان زنجان محل جدید پسماندهای روی در آینده نزدیک به بهره برداری می‌رسد گفت: آماده سازی محل جدید پسماندهای روی در مراحل پایانی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ناصر فغفوری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به موضوع انتقال پسماند روی به محل جدید اظهار کرد: تقریبا زیرساخت‌ها در محل جدید پسماندها آماده شده و این پروژه پیشرفت قابل ملاحضه‌ای داشته است.

وی با بیان اینکه در آینده نزدیک و در کمتر از یک ماه آتی این پروژه به بهره‌برداری می‌رسد تصریح کرد: با فعال شدن محل جدید دپو پسماند‌ها در محل فعلی ممنوع خواهد بود.

رئیس سازمان صنتعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: بعد از بهره‌برداری از محل جدید محل فعلی بسته شده و به شرکت تهیه و تولید مواد معدنی به عنوان طرف دولتی و معاونت معدنی وزارت صمت تحویل داده می‌شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر به دلیل تکمیل نشدن محل جدید دپو کارنجات روی در محل فعلی انجام می‌شود تصریح کرد: بخش قضایی تا آماده سازی محل جدید اجازه دپو پسماندها را در محل فعلی داده است.

فغفوری خاطر نشان کرد: در تلاش هستیم مراحل پایانی این پروژه که در روستای سردهات است انجام شده تا پسماند‌ واحدها روی در این محل دپو شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1694643
ارسال نظر
نظرات