شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 22:01 منتشر شده در مورخ: 1399/10/15 شناسه خبر: 1694754
سخنگوی هیات رئیسه مجلس:

برنامه‌های هسته‌ای ایران طبق قانون اقدام راهبردی پیش می‌رود/ مذاکره موشکی انجام نمی‌دهیم

برنامه‌های هسته‌ای ایران طبق قانون اقدام راهبردی پیش می‌رود/ مذاکره موشکی انجام نمی‌دهیم
سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: ایران طبق قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها برنامه‌های هسته‌ای خود را پیش‌می‌برد و مذاکرات موشکی نیز انجام نخواهد گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدحسین فرهنگی، در خصوص اظهارات اخیر مشاور امنیت ملی بایدن مبنی بر لزوم انجام گفت‌وگو پیرامون برنامه‌های موشکی ایران در راستای بازگشت ایالات متحده به برجام، اظهار داشت: مواضع جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با مسائل دفاعی، امنیتی و موشکی صریح و روشن است، در مورد موضوع برجام و توافق هسته‌ای نیز موضوعات مشخص است از این رو گفت‌‌وگوها فراتر از برنامه‌های هسته‌ای انجام نخواهد گرفت.

 
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس در قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها زمان بندی برنامه‌های هسته‌ای ایران را مشخص و تعیین کرده است، این زمان‌بندی هم اعلام شده لذا این موضوع در اختیار آمریکایی‌ها نیست.
 
فرهنگی همچنین تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران طبق قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها برنامه‌های هسته‌ای خود را پیش می‌برد، در این قانون، محدوده‌ برنامه‌ها نیز مشخص شده و ما طبق آن پیش خواهیم رفت از این رو منتظر بایدن نیستیم کما اینکه مذاکره پیرامون موضوعات موشکی نیز انجام نخواهد گرفت.
 
انتهای پیام
https://www.dana.ir/1694754
ارسال نظر
نظرات