شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 08:16 منتشر شده در مورخ: 1399/10/16 شناسه خبر: 1694792
گزارش دانا از انتقاد شدید اصلاح‌طلبان از پارلمان شهری؛

کاسه صبر اصلاح‌طلبان هم از شورای شهر پنجم لبریز شد/ آفتاب یزد: شورای شهر تهران شورای شعار و نامگذاری است

کاسه صبر اصلاح‌طلبان هم از شورای شهر پنجم لبریز شد/ آفتاب یزد: شورای شهر تهران شورای شعار و نامگذاری است
اصلاح طلبان نیز با همه پنهان کاری سیاسی خود نمی توانند عملکرد بد و ضعیف نیروهای خود در شورای شهر تهران را کتمان کنند و از این رو نسبت به مدیریت غلط و بی مسئولیتی اعضای شورای شهر لب به انتقاد و اعتراض گشوده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بی‌عملی اصلاح طلبان در شورای شهر تهران که همه صندلی های سبز پارلمان شهری را در اختیار دارند حالا حتی صدای بدنه و رسانه های این جریان سیاسی را نیز در آورده است.

شورای شهر تهران در این سه سال و اندی بیشتر به تغییر نام معابر شهر تهران که یک کار کاملا نمایشی و کلیشه ای بود روی آورد اما کمتر دیده شد کارهای عمرانی و خدماتی از سوی شورای شهر و شهرداری که این شورا انتخاب کرده بود انجام پذیرد. 
 
حالا روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد نیز از رویه بی عملی این شورا به شدت انتقاد می کند و می نویسد: «چند ماه مانده به پایان عمر شورای شهر تهران، مردم در حال استشمام سم به جای هوا هستند.
 
روز گذشته قصد داشتیم شعارهای 4سال قبل رابه اعضای شورای شهر به اشتراک بگذاریم و بپرسیم به جز شعار ونامگذاری معابر دیگر چه بلد هستید؟هر 21 عضو شورای شهر پایتخت مثل همیشه به بهانه‌های مختلف از پاسخگویی فراری بودند.آنان تصور می‌کنند با روزی یک توئیت زدن به مطالبات مردم پاسخ داده اند!»
 
این روزنامه اصلاح طلب با انتقاد از رویه نمایشی این شورا نوشت: «21 عضو شورای شهر تهران 4 سال قبل که می‌خواستند به شورا راه پیدا‌کننده کلی وعده دادند و راه حل و شعار و ادعا که به ما رای دهید اگر می‌خواهید مشکل آلودگی و باقی مشکلات شهر تهران حل شود حالا و بعداز گذشت نزدیک به 4 سال و درست چندماه مانده به ختم ماجرای شورای پنجم، یکی که استعفا داد و جانم خلاص، بقیه هم که یا می‌گویند کاری نمی‌شود کرد جز تذکر دادن، یا سکوت می‌کنند و حال همه ی ما خوب است اما تو باور نکن!»
 
 
این جریده جناح اصلاحات پیشتر در مطلبی با عنوان اینکه شورای شهر در بی اعتمادی مردم نسبت به این جریان سیاسی چقدر اثرگذار بوده است، عنوان کرده بود: «امروز شورای شهر تهران نیز برگی دیگر برای تعمیق بی‌اعتمادی مردم به اصلاح‌طلبان شده است! شورایی که حتی در انتخاب شهردار به عنوان مهمترین وظیفه خود دو سال آزمون و خطا داشت! سرنوشت اولین شهردار انتخاباتی این شورا زندان به جرم قتل است، دومی به حکم قانون بازنشسته شد تا بالاخره شهردار سوم بتواند به کار بپردازد!»
 
هرچند که دلواپسی اصلاح طلبان نه برای مردم بلکه بی اعتبار شدن خودشان است اما آنچه مشخص است فعالان این جریان سیاسی نیز با همه پنهان کاری سیاسی خود نمی توانند عملکرد بد و ضعیف نیروهای خود در شورای شهر تهران را کتمان کنند و از این رو نسبت به مدیریت غلط و بی مسئولیتی اعضای شورای شهر لب به انتقاد و اعتراض گشوده اند. 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1694792
ارسال نظر
نظرات