شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:41 منتشر شده در مورخ: 1399/10/16 شناسه خبر: 1694985
کارشناس مسائل منطقه:

حمله به عین‌الاسد سیلی بزرگی به استکبار بود/ انتقام سردار سلیمانی را با خروج آمریکا از منطقه می گیریم

حمله به عین‌الاسد سیلی بزرگی به استکبار بود/ انتقام سردار سلیمانی را با خروج آمریکا از منطقه می گیریم
سعید ثاقبی گفت: حمله موشکی به عین الاسد موجب شد که آمریکا و هم پیاله هایش خودشان را جمع کنند و بدانند ایران پاسخ هر گونه تحرکات در منطقه را خواهد داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید ثاقبی امروز در گفت‌وگو با نه وار نیوز; در زنجان اظهار داشت: پس از شهادت سردار سلیمانی به دستور ترامپ و توسط ایادی آمریکا، جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که انتقام خون سردار دلها را می گیرد.

وی با اشاره به اینکه دنیا و به خصوص خود آمریکا باور نداشت که ایران بتواند انتقام بگیرد، تصریح کرد: با وجود پایگاه های نزدیک در اطراف جمهوری اسلامی ایران، اما ایران پایگاهی را انتخاب کرد که علاوه بر دور بودن از نظر فاصله، اهمیت بسیار بالایی هم داشته و در واقع مرکز کنترل و فرماندهی آمریکایی ها بود.

این کارشناس مسائل سیاسی منطقه با بیان اینکه ایران در فاصله بسیار کوتاهی از شهادت سردار سلیمانی، پایگاه عین الاسد را موشک باران کرد، اضافه کرد: این اقدام جمهوری اسلامی ایران، یک سیلی بزرگی بود که برای نخستین بار هیمنه اسکتبار جهانی را درهم شکست.

وی با تاکید بر اینکه حمله ایران به پایگاه عین الاسد، پیام بزرگی برای جهان داشت، افزود: این پایگاه 700 کیلومتر از خاک ایران فاصله داشته و از سویی نزدیک رژیم صهیونیستی بوده و این حملات موشکی پیام بزرگی هم برای این رژیم غاصب داشت.

ثاقبی با بیان اینکه آمریکا باید می فهمید که زمان بزن در رو تمام شده و ما انتقام می گیریم، یادآور شد: البته حملات موشکی سپاه پاسداران به عین الاسد یک سیلی محکم بوده و هنوز انتقام باقی است.

وی با اشاره به اینکه حمله موشکی به عین الاسد موجب شد که آمریکا و هم پیاله هایش خودشان را جمع کنند و بدانند ایران پاسخ هر گونه تحرکات در منطقه را خواهد داد، افزود: از سویی ملت های مظلوم فهمیدند که پشتوانه قوی و بزرگی چون جمهوری اسلامی ایران از آنها حمایت می کند.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه ایران در مقابل کوچکترین حرکتی ساکت نخواهد بود، اظهار داشت: برای نخستین بار ضربه ای به آمریکا خورد که تصورش را نمی کرد و درباره این اقدام بزرگ جمهوری اسلامی ایران بعدها، همه جهانیان اعتراف خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر دشمنان باور کرده اند که نمی شود با جمهوری اسلامی ایران درافتاد، تصریح کرد: انتقام اصلی سردار سلیمانی با خروج آمریکا از منطقه گرفته می شود.

https://www.dana.ir/1694985
ارسال نظر
نظرات