شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 18:26 منتشر شده در مورخ: 1399/10/16 شناسه خبر: 1695048
پای درد دل مردم؛

پیچ مرگ در جاده روستای سرمستان رودسر + فیلم

پیچ مرگ در جاده روستای سرمستان رودسر + فیلم
پیچ خطرناک جاده کلدره در حاشیه روستای سرمستان رودسر منجر به ناراحتی و گلایه های مردم این روستا شده است. مردم می گویند سرعت بالای رانندگان در هنگام عبور از پیچ جاده ی حاشیه این روستا منجر به تصادفات زیاد و فوت تعداد زیادی از اهالی روستا شده که لزوم توجه بیش از پیش مسئولان مربوطه را نشان می دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، پیچ خطرناک جاده کلدره در حاشیه روستای سرمستان رودسر منجر به ناراحتی و گلایه های مردم این روستا شده است.

مردم می گویند سرعت بالای رانندگان در هنگام عبور از پیچ جاده ی حاشیه این روستا منجر به تصادفات زیاد و فوت تعداد زیادی از اهالی روستا شده که لزوم توجه بیش از پیش مسئولان مربوط را نشان می دهد.

یکی از اهالی این روستا در گفتگو با خبرنگار 8دی با بیان اینکه امام می فرمودند: «به داد روستاییان برسید که زبان گله و شکایت ندارند»، از پیچ خطرناک جاده در حاشیه این روستا خبر داد که باعث تصادفات منجر به فوت شده و این حوادث بارها تکرار شده است.

وی با بیان اینکه نصب سرعت گیر هم منجر به ایمنی جاده مذکور نشده است، گفت: اگر مسئولان مربوطه دوربین پلاک خوان در این مکان نصب کنند منجر به رعایت سرعت توسط راننده ها شده و جریمه راننده های خاطی نیز در رعایت سرعت لازمه بی تأثیر نیست.

یک خانم که از اهالی روستای سرمتسان است نیز در گفتگو با خبرنگار 8دی با بیان اینکه عمویم یک سال و نیم گذشته در همین جاده به دلیل تصادف فوت شد، گفت: این در حالی است که راننده قصد فرار داشت و اهالی مانع شدند.

مادری که فرزندش را در پیچ خطرناک جاده روستای سرمستان بر اثر تصادف و سرعت بالای راننده از دست داده است نیز در گفتگو با 8دی، گفت: من و بسیاری از اهالی در سال های متمادی فرزندان و نزدیکان مان را به خاطر سرعت بالای رانندگان در همین جاده از دست داده ایم.

وی افزود: مسئولان رسیدگی کنند تا ما جوانان ما را کمتر از دست بدهیم.

مریم بزرگی گزارشگر پایگاه خبری ـ تحلیلی 8دی با حضور در روستای سرمستان پای درد و دل اهالی این روستا نشسته است که در ادامه می بینید.

انتهای پیام/
رودسر
https://www.dana.ir/1695048
ارسال نظر
نظرات