شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 09:56 منتشر شده در مورخ: 1399/10/17 شناسه خبر: 1695228
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

موشک باران عین‌الاسد در نوع خود بی‌نظیر بود/ عاملان شهادت سردار سلیمانی مجازات می‌شوند

موشک باران عین‌الاسد در نوع خود بی‌نظیر بود/ عاملان شهادت سردار سلیمانی مجازات می‌شوند
صطفی طاهری،نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موشک باران عین‌الاسد در نوع خود بی نظیر بود، گفت: موشک باران عین‌الاسد پاسخ آخر ایران به خونخواهی سردار سلیمانی نبود و تا خروج آمریکا از منطقه باید تلاش کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مصطفی طاهری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: تا قبل از حمله موشکی ایران به عین‌الاسد کسی جرات نزدیک شدن به پایگاه‌های آمریکا را در جهان نداشت.

 
وی بیان داشت: موشک باران عین‌الاسد در نوع خود بی‌نظیر بود و آمریکا با درک این مسئله نتوانست به این حمله موشکی پاسخ بدهد.
 
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حمله موشکی به پایگاه عین‌الاسد توان موشکی و دقت نقطه زنی و جسارت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشت و باید هم پاسخ درخوری به زیاده‌خواهی آمریکای جنایتکار داده شود.
 
طاهری با بیان اینکه این حمله موشکی از دیدگاه مقام معظم رهبری تنها یک سیلی بود، تصریح کرد: اگر چه این حمله موشکی سیلی سختی بود اما جواب آخر نظام اسلامی محسوب نمی‌شود.
 
وی یادآور شد: اصل پاسخ ایران به رفتار جنایتکارانه آمریکا خروج این کشور از منطقه و انتقام از عاملان به شهادت رساندن سردار سلیمانی است.
 
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا جرات پاسخ به توان موشکی نظام اسلامی را نداشت و منتطر اقدامات سختی از سوی ایران است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1695228
ارسال نظر
نظرات