شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:40 منتشر شده در مورخ: 1399/10/17 شناسه خبر: 1695360
فرماندار مراوه‌تپه در واکنش به یک خبر؛

ادعای کوهخواری در روستای "گوگ دره" کذب است

ادعای کوهخواری در روستای "گوگ دره" کذب است
فرماندار مراوه‌تپه در خصوص خبر کوه‌خواری در این شهرستان گفت: گوگ دره یک روستا در بین کوه و دره است و پروژه موردنظر دارای مجوز ساخت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، اوایل خردادماه امسال بود که خبری در یک کانال فضای مجازی(دوربین مخفی) مبنی بر کوه‌خواری در روستای گوگ دره درج شد که با تحقیق خبرنگار ما، مشخص شد خبر به شکل ظاهری درست است و مستند آن هم تصویری می باشد که در همان کانال خبری درج شده بود.

در دیماه 1399 و در فیلمی که توسط خبرنگار این پایگاه خبری ثبت شده بود؛ مشخص شد که این پروژه بدون مانع در حال ادامه فرایند ساخت است، به همین دلیل اقدام به تهیه خبر مستقل در این زمینه کردیم.

در گفتگویی که گلستان ما با حق شناس، بخشدار مرکزی مراوه تپه و امانگلدی ضمیر، فرماندار مراوه تپه داشت؛ امانگلدی ضمیر، فرماندار این شهرستان در این رابطه گفت: گوگدره از اسمش مشخص است که داخل دره و منطقه کوهستانی و کوهی قرار گرفته است.

وی افزود: این واحد داخل طرح هادی و با پروانه بنا احداث شده و مشکل خاصی از لحاظ قانونی ندارد.

فرماندار مراوه تپه اظهار کرد: ضمناً همین که مردم باصفا و سخت کوش گوگ دره با این همه سختی معیشت گذران زندگی میکنند و روستا را رها نکردند و به صورت قانونی با پروانه احداث واحد مسکونی بنا می‌کنند و نیامدند در شهر ها حاشیه نشین بشوند جای شکر دارد.

گفتنی است؛ منطقه گوگ دره از روستاهای مرزی محسوب می شود و موقعیت روستا در بین دره واقع شده است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1695360
ارسال نظر
نظرات