شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:56 منتشر شده در مورخ: 1399/10/17 شناسه خبر: 1695401
نماینده مردم رشت:

تحریم فولاد گیلان اوج درماندگی آمریکا را نشان می دهد/ راه بی اثر کردن تحریم ها نگاه به داخل و رونق اقتصاد داخلی است

تحریم فولاد گیلان اوج درماندگی آمریکا را نشان می دهد/ راه بی اثر کردن تحریم ها نگاه به داخل و رونق اقتصاد داخلی است
محمدرضا احمدی سنگری در واکنش به تحریم صنایع فلزی ایران ازجمله مجتمع فولاد گیلان توسط آمریکا، گفت: این مسئله اوج درماندگی و دست و پا زدن این کشور را نشان می‌دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، وزارت خزانه‌داری آمریکا روز سه‌شنبه ۱۶ دی (۵ ژانویه) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نام یک شخص حقیقی و ۱۲ شرکت ایرانی به سیاهه اشخاص حقیقی و حقوقی مورد تحریم دفتر کنترل دارایی‌های خارجی (اوفک)، از نهادهای زیرمجموعه این وزارتخانه اضافه‌شده است.

بنا بر این گزارش نام چندین شرکت تولید محصولات فولادی ایران ازجمله مجتمع فولاد پاسارگاد و مجتمع فولاد گیلان در دستورالعمل اجرایی تحریم وزارت خارجه آمریکا به چشم می‌خورد.

محمدرضا احمدی سنگری نماینده مردم رشت در مجلس در گفتگو با خبرنگار ۸دی در واکنش به تحریم صنایع فلزی ایران ازجمله مجتمع فولاد گیلان توسط آمریکا، گفت: این مسئله اوج درماندگی و دست و پا زدن این کشور را نشان می‌دهد.

وی بابیان اینکه کار دشمن دشمنی کردن است ادامه داد: در مقابل باید با توجه به فرموده رهبر انقلاب به فکر خنثی کردن تحریم‌ها باشیم.

نماینده مردم رشت در مجلس، راه بی‌اثر کردن تحریم‌ها را نگاه به داخل و رونق اقتصاد داخلی عنوان کرد و گفت: ما حتماً در مجمع نمایندگان سعی می‌کنیم ضمن بازدید میدانی از فولاد گیلان از این مجتمع حمایت همه‌جانبه داشته باشیم.

احمدی بابیان اینکه نگاه مجمع نمایندگان گیلانی حمایت همه‌جانبه از کارخانه‌ها تولیدی بوده و هست گفت: در این زمینه هم به‌طور خاص بعد بررسی چگونگی کمک و حمایت را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

وی بابیان اینکه ما در داخل کشور چیزی کم نداریم و اگر نگاه مسئولین به داخل باشد بخش اعظمی از مشکلات قابل‌رفع شدن است، تصریح کرد: اگر نگاه داخلی سرلوحه کار مسئولین باشد هرچقدر هم تحریم شویم هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

نماینده مردم رشت در مجلس، مردم در ۸ سال دفاع مقدس و در هجمه‌های مختلف دشمنان کنار مسئولین ماندن را به‌خوبی نشان داده‌اند، ادامه داد: مردم ما هم آگاه هستند و اگر ببینند مسئولین در کنارشان هستند و در راستای خدمات‌رسانی به آنان تلاش می‌کنند خود را در کنار مسئولین قرار می‌دهند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1695401
ارسال نظر
نظرات