شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 16:41 منتشر شده در مورخ: 1399/10/17 شناسه خبر: 1695404
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مطرح کرد؛

توجه ویژه خانه ملت به بودجه نهادهای حمایتی

توجه ویژه خانه ملت به بودجه نهادهای حمایتی
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای مدیران کمیته امداد آذربایجان شرقی پیرامون بررسی بودجه نهادهای حمایتی حضور پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تبریزبیدار، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در جلسه شورای مدیران کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: کمیته امداد از نهادهای انقلابی است که در طول ۴۲ سال گذشته همواره مشکل گشا بوده است.

وی افزود: در منشور حکومتی امیرالمومنین(ع) که در نامه ایشان به مالک اشتر آمده، به تخصیص سهمی از بودجه به قشر مستضعف توجه ویژه شده و این مبانی اعتقادی و معنوی در کمیته امداد جاری و ساری است.

سیاست های رانتی، ثروتمند را ثروتمندتر و فقیر را فقیرتر کرده

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از خدمات کمیته امداد به اقشار محروم گفت: ریشه های فقر در جامعه به عواملی همچون اقتصاد بیمار، سیاست های غلط اقتصادی، عدم توزیع عادلانه ثروت، بیکاری و... برمی گردد.

وی افزود: سیاست های غلط اقتصادی منجر به بروز شکاف در جامعه و به وجود آمدن رانت می شود که در اثر آن ثروتمند هر روز ثروتمندتر و فقیر هر روز فقیرتر می شود.

حجت الاسلام میرتاج الدینی، اقتصاد کشور را بیمار خوانده و گفت: در صورت اصلاح سیاست های اقتصادی باری از دوش نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد برداشته می شود و خدمات این نهادها نیز گسترش می یابد.

وی ضمن تاکید بر توانمندسازی قشر محروم جامعه گفت: کمیته امداد در انجام این رسالت بخوبی ایفای نقش کرده است.

کمیته امداد در دوران کرونا به داد جامعه رسید

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از خدمات حمایتی کمیته امداد آذربایجان شرقی در حوزه اشتغال، مسکن و جهیزیه بیان داشت: کمیته امداد در ایام کرونا به داد جامعه و نیازمندان رسید.

وی خاطر نشان کرد: بودجه نهادهای حمایتی مورد توجه ویژه مجلس است و تلاش می شود تا محدودیت ها در این حوزه مرتفع شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1695404
ارسال نظر
نظرات