شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 20:18 منتشر شده در مورخ: 1399/10/17 شناسه خبر: 1695408
مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین:

انعکاس مشکلات مردمی به معنای مچ‌گیری از مسئولان نیست/ "جریان‌سازی" مهمترین رسالت بسیج رسانه

انعکاس مشکلات مردمی به معنای مچ‌گیری از مسئولان نیست/ "جریان‌سازی" مهمترین رسالت بسیج رسانه
محمد کشاورز، مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین گفت: اعتقاد داریم مطالبه گری و بیان مشکلات مردم و نشر آن در رسانه‌ها به معنای مچ‌گیری کردن از مسئولین نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ محمد کشاورز ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار اعضای شورای بسیج رسانه استان با نماینده ولی فقیه در استان قزوین که به مناسبت سالروز تاسیس بسیج رسانه انجام شد؛ اظهار کرد: 21دی ماه سال 91 بسیج رسانه در سطح کشور تشکیل شد و این نهاد در استان قزوین نیز در سال ۹۲ آغاز به کار کرد.

وی با اشاره به عملکرد اصلی بسیج رسانه افزود: سازمان بسیج رسانه در دو بخش جریان‌سازی و کادرسازی فعالیت دارد و خبرنگاران از جناح‌های سیاسی مختلف در این سازمان عضویت دارند که برگزاری حلقه‌های صالحین، نشست‌های بصیرتی و همچنین انجام کارهای هنری، فرهنگی و آموزشی با هدف حفظ انسجام خبرنگاران استان از جمله اقدامات در دست اجراست.

مسئول بسیج رسانه استان قزوین تصریح کرد: جریان سازی بخش اصلی فعالیت بسیج رسانه است و خبرنگاران با شعار " قلم ما، سلاح ماست" در رسانه‌های خود برای انعکاس مشکلات و مطالبات به حق مردم همچنین دفاع از آرمان‌های انقلاب و اسلام تلاش می‌کنند.

وی عنوان کرد: مطالبه‌گری یکی از اهداف مهم بسیج رسانه است و معتقدیم خبرنگاران زبان گویای مردم هستند و در رصدی که نسبت به فعالیت رسانه‌های انقلابی داشتیم؛ در بین مردم بودن بسیار مشهود است به طوری که حتی مشکلات مردم در روستاهای دوردست را هم پیگیری کرده و به گوش مسئولین می‌رسانند.

کشاورز بیان کرد: اعتقاد داریم مطالبه گری و بیان مشکلات مردم و نشر آن در رسانه‌ها به معنای مچ‌گیری کردن از مسئولین نیست، بلکه در جهت دستگیری از آنهاست چراکه ممکن است مسئولان به دلیل مشغله‌های کاری فراوان نسبت به برخی از مشکلات موجود آگاهی نداشته باشند که خبرنگاران مطالبات مردم را به مسئولان جهت پیگیری انتقال می‌دهند.

وی اضافه کرد: قطعا داشتن این نوع نگاه در مسئولان نسبت به خبرنگاران نیز موجب پیشرفت و تسریع در رسیدگی به امور می‌شود.

این مقام مسئول در پایان گفت: مجموعه بسیج رسانه استان قزوین ۱۰ شهید رسانه از زمان انقلاب تاکنون داشته است که هر سال با هدف الگوگیری خبرنگاران با نام یک شهید نامگذاری شده و در تاریخ تولد و شهادت آن شهید بیشتر به ویژگی‌های رفتاری او پرداخته می‌شود.
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1695408
ارسال نظر
نظرات