شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 23:01 منتشر شده در مورخ: 1399/10/17 شناسه خبر: 1695566

مصوبه کمیسیون تلفیق برای تقویت بنیه دفاعی کشور

مصوبه کمیسیون تلفیق برای تقویت بنیه دفاعی کشور
نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 از مصوبه این کمیسیون برای هزینه کرد دارایی‌هایی آزاد شده به دنبال طرح دعاوی در مجامع بین‌المللی توسط وزارت دفاع برای تقویت بنیه دفاعی کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدمحسن دهنوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون تلفیق ۱۴۰۰ گفت: در جلسه امشب اعضای کمیسیون مصوب کردند که دارایی‌ که از طریق طرح دعاوی در مجامع بین‌المللی توسط وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح آزاد می‌شود برای تقویت بنیه دفاعی کشور هزینه شود.

 
وی افزود: همچنین اعضای کمیسیون در مصوبه دیگری دولت را مکلف کردند تا برای ساخت مسجد، مدرسه و... در مجموعه‌های مسکن مهر زمین رایگان در اختیار دستگاه‌های ذی‌ربط برای ساخت این امکان قرار دهد.
 
نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: براساس مصوبه کمیسیون واردات خودروی آمبولانس برای اورژانس کشور از پرداخت عوارض معاف شد.
 
دهنوی خاطرنشان کرد: همچنین اعضای کمیسیون تلفیق مصوب کردند که قوه قضاییه بخشی از درآمدهای اختصاصی خود را برای پرداخت حقوق شوراهای حل اختلاف هزینه کند.
 
به گزارش فارس، مصوبات کمیسوین تلفیق پس از تصویب در صحن علنی مجلس و تأیید شورای نگهبان به قانون تبدیل شده و برای اجرا ابلاغ خواهد شد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1695566
ارسال نظر
نظرات