شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 22:50 منتشر شده در مورخ: 1399/10/17 شناسه خبر: 1695571

دیدار جمعی از طلاب جوان انقلابی با آیت الله علوی گرگانی

دیدار جمعی از طلاب جوان انقلابی با آیت الله علوی گرگانی
حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی با جمعی از طلاب جوان انقلابی دیدار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی از فعالیت طلاب جوان انقلابی در طرح شکایت از حسن روحانی و پیگیری مطالبات مردم حمایت تلویحی نمود.

مرجع عالی قدر شیعیان در دیدار با اعضای تشکل انقلابی سعداء قم فرمودند:ما هر چه داریم از برکت این ملت است و انقلاب ما مرهون خدمات این ملت است  و نباید بگذاریم بین مردم و روحانیت فاصله شود. 
 
وی با اشاره به روایت نبوی الا ادلکم بدائکم و دوائکم دائکم الذنوب و دوائکم الاستغفار فرمودند این معنایش اینست که در مقابل هر مرضی و مشکلی چیزی هم هست که جلوگیری کند و اگر الان جامعه ی ما دچار مشکلات است باید فکر درمانش هم باشیم
 
معظم له با اشاره به توضیحاتی که از سوی دبیرکل تشکل سعداء در خصوص جمع آوری بیش از 160 هزار امضا برای شکایت از آقای حسن روحانی به کمیسیون اصل 90 مجلس و پیگیری روحانیت جوان انقلابی در این خصوص تا حصول نتیجه و صدور حکم قضایی بیان داشتند: هدف هدف مقدسی است و درست هم می فرمائید، حرکت شما بسیار حرکت خوبی است درد دین دارید و واقعا همین طور است. قرآن هم می گوید و لو انهم فعلو ما یوعظون به اگر واقعا انجام بدهند آنچه موعظه می شوند لکان خیرا لهم و اشد تثبیتا قرآن هم بیان می کند که اگر واقعا ما عمل کنیم به آنچه که وظیفه است خیر است برای ما و وظیفه شناسی واقعا خودش نعمتی است که انسان در هر زمانی وظیفه اش را بشناسد.
 
این مرجع تقلید همچنین خواستار حرکت دقیق بر اساس منویات و اوامر رهبر معظم انقلاب شده و فرمودند طوری باشد که انشا الله بتوانید جلوی این مشکلاتی که فرمایش کردید گرفته بشود 
 
در پایان جلسه بذل لطف و عنایت داشته و فرمودند: من در حقتان دعا می کنم، و همین قدر که دلسوزی برای اسلام  و برای ملت دارید صمیمانه از شما تشکر می کنم. انشاالله خداوند توفیق بیشتری به همه تان عنایت کند خداوند کمک بیشتری بهتان کند سلام ما را به همه ی همکارانتان برسانید خدا یار و یاور دوستان ما باشد.
 
در ابتدای این جلسه دبیرکل تشکل انقلابی سعداء در خصوص ضرورت و روند اجرایی طرح شکایت از آقای حسن روحانی ، همچنین هماهنگی های صورت گرفته با رئیس کمیسیون اصل۹۰ مجلس شورای اسلامی گزارشی ارائه کردند. 
حجت الاسلام و المسلمین نصیرپور با اشاره به استقبال بیش از ۱۶۲ هزار نفری مردم از طرح شکایت ، این مسئله را ناشی از اعتماد عمومی به ساختار های رسمی نظام دانسته و بیان داشت: قطعا استقبال بیشتر مردم از این طرح پشتوانه ی مستحکم تری را برای مسئولین انقلابی ما ایجاد خواهد کرد تا با قدرت بیشتری، کشور را از لوث وجود جریان نفوذ پاکسازی نمایند.
 
وی افزود در صورت رها کردن جریان نفوذی، فاسد و اشرافی، بواسطه ی وجود روابط و هماهنگی ها با دشمن خارجی برای اسقاط نظام اسلامی، اصل وجود نظام دائما در معرض خطر بوده و آرامش و امنیت ملت سلب خواهد شد و همچنین با توجه به اینکه مبنای مشروعیت نظام اسلامی اجرای عدالت است، با عدم اجرای عدالت در مورد اصحاب قدرت ، ماهیت اسلامی نظام ما از بین خواهد رفت لذا روحانیت جوان انقلابی بعنوان جریان اصیلی که خود را مکلف به تداوم انقلاب اسلامی در گام دوم و تحقق آرمان های اسلام ناب می داند، متعهد است که تا حصول نتیجه و صدور حکم قضایی، این مطالبه ی مردمی را پیگیری نماید.
 
پینوشت: مردم عزیز می توانند با ارسال پیامک نام و نام خانوادگی به شماره سامانه ۱۰۰۰۲۴۰۸ و یا از طریق سایت asle90.24on.ir اقدام به شکایت از آقای حسن روحانی بنمایند.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1695571
ارسال نظر
نظرات