شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 10:17 منتشر شده در مورخ: 1399/10/18 شناسه خبر: 1695603
کارشناس ارشد مسائل آمریکا مطرح کرد:

آمریکا در کما/ رنگین‌پوست‌ها ظرفیتی برای کاهش تدریجی سلطه صهیونیسم

آمریکا در کما/ رنگین‌پوست‌ها ظرفیتی برای کاهش تدریجی سلطه صهیونیسم
سید وحید کریمی، کارشناس ارشد مسائل آمریکا با اشاره به جلسه ۳ روز گذشته کنگره جدید آمریکا، گفت: در این جلسه تمام سناتورها قسم یاد کردند از قانون اساسی آمریکا دفاع کنند اما ظاهراً از ترامپ دفاع می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید وحید کریمی در گفتگو با خبرنگار 8دی، وضعیت فعلی آمریکا را در حالت کما توصیف کرد و افزود: هر آنچه که تاکنون درباره آمریکا شنیدیم مانند اینکه کشور قانونمند و تابع دموکراسی و تمدن غربی است، ظاهراً یک توهم بوده است.

کارشناس ارشد مسائل آمریکا با اشاره به جلسه ۳ روز گذشته کنگره جدید آمریکا بیان کرد: در این جلسه تمام سناتورها قسم یاد کردند از قانون اساسی آمریکا دفاع کنند اما ظاهراً از ترامپ دفاع می‌کنند.

وی مخدوش بودن آنچه که درمورد جایگاه و قدرت آمریکا گفته می‌شود را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: ما نیازمند تجدیدنظر درباره دموکراسی نوع غربی هستیم.

کریمی تصریح کرد: دعوای فعلی در حاکمیت آمریکا، بین سفیدها و رنگین‌پوست‌ها و مسحیت و غیرمسیحیت و اروپاییان اصیل است که در آمریکا حاکم بودند و دیگر گروه‌ها مانند آسیایی و آفریقایی و آمریکای جنوبی است.

کارشناس ارشد مسائل آمریکا ادامه داد: همه این‌ها بیانگر این است که رنگین پوست‌ها از نظر جمعیتی نسبت به سفیدها برتری پیدا کردند و سفیدها به این باور رسیدند که این نوعی جنگ مرگ و زندگی است.

وی با تاکید بر اینکه سفیدها برای تثبیت حاکمیت خود مبارزه می‌کنند گفت: اگر بایدن موفق شد به کاخ سفید برود باید فصل جدیدی را برای آمریکا باز کنیم تا بتوانیم از رنگین پوست‌ها که هم اکنون اکثریت هستند، در حکومت داری آمریکا تسلط دهیم تا به تدریج سلطه صهیونیسم و اروپایی‌‌ها بر حکومت آمریکا را کاهش بدهیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1695603
ارسال نظر
نظرات