شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 21:20 منتشر شده در مورخ: 1399/10/18 شناسه خبر: 1695741
نماینده گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی؛

حمله موشکی ایران به عین الاسد نبوغ نظامی بود / کمیسیون تلفیق بر حمایت از برنامه های دفاعی کشور تاکید دارد

حمله موشکی ایران به عین الاسد نبوغ نظامی بود / کمیسیون تلفیق بر حمایت از برنامه های دفاعی کشور تاکید دارد
رمضانعلی سنگدوینی گفت: در بودجه سال آینده نگاه ویژه ای به بنیه دفاعی و نیروهای مسلح خواهیم داشت چرا که این حمایت در برنامه بودجه ای بالابردن توان دفاعی ما را به همراه خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رمضانعلی سنگدوینی در گفت و گو با گلستان ما، اظهار کرد: آمریکا 40 سال فشار مضاعف از طریق جنگ و تحریم به ملت ایران داشته است.

نماینده گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی توان دفاعی موشکی ایران را از خطوط قرمز کشور دانست و خاطرنشان کرد: ایران به پشتوانه رهبری در همه زمینه ها قوی شد اما در زمینه موشکی، دفاعی و هسته ای مضاعف قوی شد.

وی با اشاره به اینکه جزو 5 کشور دنیا از نظر دفاعی هستیم ، تصریح کرد : اگر آمریکا جرات می کرد و ما را ضعیف می دید جنگی را بر علیه ما راه اندازی می کرد اما به دلیل توان موشکی و نرم افزاری جنگی ما جرئت مقابله با ما را ندارد.

سنگدوینی با تاکید بر نبوغ نظامی ایران در حمله موشکی به عین الاسد ابراز کرد: توان ما از لحاظ نیروهای انسانی، دفاعی و موشکی آن قدر است که هیچ کدام از کشورها جرئت ندارند نگاه نامناسبی داشته باشند چرا که می دانند با کوچک ترین نگاه به ایران تمام منافع آن ها در خاورمیانه را مورد هدف قرار می گیرد.

نماینده گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: جبهه های مقاومت در کشورهای مختلف آماده هستند تا پاسخ قاطع به یاوه گویی های دشمنان بدهند و اگر خطایی بکنند عین الاسد تکرار خواهد شد.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس یازدهم بیان کرد: در بودجه سال آینده نگاه ویژه ای به بنیه دفاعی و نیروهای مسلح خواهیم داشت چرا که این حمایت در برنامه بودجه ای بالابردن توان دفاعی ما را به همراه خواهد داشت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1695741
ارسال نظر
نظرات