شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 21:40 منتشر شده در مورخ: 1399/10/18 شناسه خبر: 1695751
نماینده حوزه مینودشت استان گلستان:

خروج امریکایی ها از خاورمیانه سخت ترین انتقام از اشغالگران است/ انتقام اصلی در راه است

خروج امریکایی ها از خاورمیانه سخت ترین انتقام از اشغالگران است/ انتقام اصلی در راه است
اریان پور گفت: خروج نیروهای امریکایی از منطقه و به دنبال آن خنثی شدن برنامه ها و توطئه های انها، سخت ترین و بزرگترین انتقام از این کشور اشغالگر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا رضا اریان پور، نماینده حوزه مینودشت استان گلستان در گفتگو با گلستان ما، ضمن تسلیت سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همچنین چهلمین روز از شهادت محسن فخری زاده دانشمند هسته ای ایران، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران همانطور که در گذشته نیز ثابت کرده است؛ دشمنان خود را در زمانی مناسب که به فکر آنها هم خطور نمی کند؛ سرکوب خواهد کرد. 

وی افزود: حمله موشکی و غافلگیرانه ایران به مهمترین پایگاه امریکایی ها در عراق، نشانگر این است که جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از ارزشها ، نیروها و مردم خود، وسعت انتقام خود را تنها به خاک خود محدود نمی کند و دشمنان خود را کیلومترها دورتر از خاک خود غافلگیر و نابود می کند.

نماینده مردم شریف شهرستان های مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه با بیان اینکه عملیات یاد شده یک سیلی کوچک و در عین حال نماد توانمندی جمهوری اسلامی در ایجاد بازدارندگی بود؛ یاداور شد: انتقام ترور سردار سلیمانی با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و ارشد نیروهای مسلح و سپاه پاسداران صرفا با حمله به پایگاه عین الاسد، خاتمه نیافته و راهبردهای مختلف و متعدد دیگری  در این خصوص وجود دارد که انتقام سخت افزاری بخشی از آن بود، که بواسطه آن قدرتهای پوشالی جهان رسوا شدند.

اریان پور ادامه داد: راهبرد دیگری که باید به لحاظ دیپلماتیک و نظامی مد نظر قرار گیرد و تا تحقق نهایی دنبال شود و می توان آن را به عنوان انتقام سخت توصیف کرد؛ خروج  کامل نیروهای امریکایی از منطقه است که به واسطه آن بسیاری از برنامه ها و توطئه های انها خنثی خواهد شد.

نماینده شرق گلستان گفت: همانطور که متذکر شدم؛ خروج کامل نیروهای آمریکایی از منطقه سخت ترین انتقام و در راستای تحقق اهداف سردار دلها، محسوب می شود؛ علاوه بر آن مهمترین خواسته ملت ایران قصاص آمران و عوامل ترور سردار سلیمانی می باشد که اولین گام آن تحت تعقیب قرار دادن ترامپ از طریق پلیس اینترپل است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1695751
ارسال نظر
نظرات