شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 16:51 منتشر شده در مورخ: 1399/10/18 شناسه خبر: 1695823
اعلام دستورکار هفته آینده مجلس؛

اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و شوراها/ پاسخگویی وزرای علوم و راه به سوالات نمایندگان

اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و شوراها/ پاسخگویی وزرای علوم و راه به سوالات نمایندگان
اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، پاسخگویی وزرای علوم و راه به سوالات نمایندگان و همچنین گزارش بررسی کیفیت تأمین و توزیع نهاده‌های دامی بخشی از دستورکار هفته آینده مجلس است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دستورکار هفته آینده مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه (۲۱، ۲۳ و ۲۴ دی) اعلام شد.

بر همین اساس ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و همچین گزارش کمیسیون صنایع و معادن درباره طرح توسعه و پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست‌های تنظیم بازار در دستورکار صحن علنی است. 
 
همچنین گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر از حوزه معدن از دیگر دستورکارهای صحن علنی است. 
 
سؤال رحمت‌الله نوروزی نماینده علی‌آباد از وزیر علوم و سؤال علی بابایی کارنامی نماینده ساری از وزیر راه و شهرسازی از دیگر دستورکارهای مجلس در هفته آتی است. 
 
گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد بررسی کیفیت تأمین و توزیع نهاده‌های دامی و گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه اصفهان در دستورکار صحن علنی مجلس قرار دارد.
 
 
انتهای پیام
 
https://www.dana.ir/1695823
ارسال نظر
نظرات