شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 22:30 منتشر شده در مورخ: 1399/10/19 شناسه خبر: 1696024
رییس موسسه تامین درمان بسیجیان:

اعزام تیم پزشکی به منطقه محروم حصیرآباد

اعزام تیم پزشکی به منطقه محروم حصیرآباد
رییس موسسه تامین درمان بسیجیان از اعزام تیم ۲۵ نفره پزشکی به منطقه محروم حصیرآباد خبر داد و گفت: در این برنامه اهالی منطقه از خدمات رایگان ویزیت، دریافت دارو و در صورت لزوم حراجی برخوردار می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منصور شوشتری رییس موسسه تامین درمان بسیجیان در گفتگو با رهیاب اظهار داشت: طرح اعزام گروه پزشکی به مناطق محروم بالغ بر ۸۰ بار در استان اجرا شده و امروز نیز تیم پزشکی در منطقه محروم حصیرآباد در حال ارائه خدمت است.

وی با اشاره به روند اجرایی این طرح، گفت: ابتدا پزشکان عمومی منطقه موردنظر، ظرف مدت یک ماه اهالی را ویزیت می کنند و سپس با توجه به بیماری مردم منطقه نام متخصصانی که به آن نیاز دارند را به ما ارسال می کنند. 
 
شوشتری ادامه داد: سپس در یک روز که از قبل تعیین شده یکی از مدارس منطقه در اختیار گروه پزشکی قرار میگیرد و به یک درمانگاه موقت تبدیل می شود؛ متخصصان افرادی را که توسط پزشک عمومی مورد ویزیت قرار گرفته بود را معاینه می کنند.
 
رییس موسسه تامین درمان بسیجیان اضافه کرد: بیمار درصورت نیاز دارو رایگان دریافت می کند و اگر به بیمارستان احتیاج داشته باشد با یک نامه توسط پزشک به بیمارستان ارجاع خواهد شد و همچنین روند درمان رایگان دنبال می شود.
 
وی عنوان کرد: در این طرح کلیه ادارات به ویژه دانشگاه علوم پزشکی و بسیج جامعه پزشکی دخیل هستند.
 
شوشتری ادامه داد: امروز بالغ بر ۵۰۰ نفر از اهالی توسط ۲۵ دکتر ویزیت شدند.
 
رییس موسسه تامین درمان بسیجیان عنوان کرد: پزشکان فوق تخصص و بعضا هیئت علمی دانشگاه ها هستند و از دکترهای خوب خوزستان به شمار می آیند که اگر شما به مطب آنها مراجعه کنید نوبت دهی بسیار مشکل است اما با برای خدمت به مردم محروم با جان و دل می آیند چرا که در اینجا بحث فقط رضایت خداست و می‌خواهند آن چیزی را که خدا به آنها توفیق داده است را به گونه ای جبران کرده باشند.
 
وی خاطر نشان کرد: طرح اعزام پزشکان با توجه به اولویت بندی مناطق که از سوی کمیته درمان بسیج جامعه پزشکی صورت می گیرد، اجرا می شود.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1696024
ارسال نظر
نظرات