شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 22:01 منتشر شده در مورخ: 1399/10/19 شناسه خبر: 1696025
رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز:

۵۰۰ نفر از اهالی منطقه حصیرآباد خدمات درمان رایگان دریافت کردند

۵۰۰ نفر از اهالی منطقه حصیرآباد خدمات درمان رایگان دریافت کردند
رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز گفت: ۲۵ پزشک متخصص و فوق تخصص به ۵۰۰ نفر از مردم منطقه حصیر آباد خدمات رایگان ارائه دادند که انتظار می رود این برنامه به صورت مستمر ادامه پیدا کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امرالله مردانی رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز در گفتگو با رهیاب اظهار داشت: امروز به همت دانشگاه علوم پزشکی و بسیج جامعه پزشکی خوزستان طرح ویزیت رایگان مناطق محروم در منطقه حصیرآباد اجرا شد.

وی افزود: در این طرح ۲۵ پزشک متخصص و فوق تخصص به ۵۰۰ نفر از مردم منطقه خدمات رایگان ارائه دادند که انتظار می رود این طرح به صورت مستمر ادامه پیدا کند و در واقع به صورت هفتگی یا دو هفته یکبار در مناطق محروم اجرا شود.
 
مردانی در این گفتکو به میزان مبتلایان کرونا در منطقه شرق اهواز نیز اشاره کرد و گفت: خدا را شکر در این چند روز آمار مراجعات کاهش پیدا کرده است و مردم بیشتر رعایت می کنند.
 
رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز ادامه داد: توصیه ی ما همچنان رعایت پروتکل های بهداشتی مانند استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی، دوری از تجمعات و نشست های خانوادگی است.
 
مردانی با بیان اینکه در صورت تداوم این روند دچار پیک زمستانه نخواهیم شد، عنوان کرد: در واقع تمام ترس ما از زمستانی پیش رو بود که خیلی سخت به نظر می رسید اما خدا را شکر با همت و همکاری مردم، اصناف و مسئولین توانستیم یک وضعیت مطلوب را در استان خوزستان شاهد باشیم.
 
رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز به کاهش محسوس مراجعه مبتلایان کرونا در این منطقه اشاره کرد و گفت: خوشبختانه آمار فوت مبتلایان کرونا نیز تک رقمی و در خیلی از روزها صفر است.
 
وی در بخش دیگری از گفتگو به طرح شهید سلیمانی نیز اشاره کرد و افزود: این طرح چهار آذرماه آغاز شد که تیم های نظارتی به همراه دوستان بسیجی به صورت مستمر بازدیدها را انجام می دهند و فقط در قالب این طرح در مرکز بهداشت شرق اهواز ۴۸۰۰ بازدید از صنوف حساس انجام شده است به طوری که ۱۰۰ درصد به استاندار و شاخص‌ها در این زمینه دست پیدا کردیم.
 
مردانی خاطر نشان کرد: البته قبل از طرح شهید سلیمانی بازدیدها انجام می شد اما با آغاز این طرح و حضور نیروهای بسیج توانستیم نظارت‌های بهتر و با کیفیت تر را ارائه دهیم.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1696025
ارسال نظر
نظرات