شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:56 منتشر شده در مورخ: 1399/10/20 شناسه خبر: 1696260
دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز گلستان خبر داد؛

کشف ۴۰ میلیارد تومان کالا قاچاق در گلستان

کشف ۴۰ میلیارد تومان کالا قاچاق در گلستان
دبیر کمیسیون قاچاق کالا وارز گلستان از کشف ۴۰ میلیارد تومان کالاهای قاچاق در ۹ ماهه سال ۹۹ در استان خبر داد و گفت: در یک پرونده قاچاق نهاده های دامی که متهم اقدام به دپو نهاده ها کرده بود در استان کشف و ۱۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان جریمه صادر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، هفتمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز گلستان در سال ۹۹ به میزبانی فرمانداری گنبدکاووس برگزار شد.

در این جلسه ابراهیم دشتیان دبیر کمیسیون قاچاق کالا وارز گلستان از کشف ۴۰ میلیارد تومان کالاهای قاچاق در ۹ ماهه سال ۹۹ در استان خبر داد و گفت: در یک پرونده قاچاق نهاده های دامی که متهم اقدام به دپو نهاده ها نموده بود در استان کشف و ۱۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان جریمه صادر شده است.

وی در ادامه با اشاره به قاچاق بودن ۹۹٪ دستگاه‌های ماینر تاکید کرد دارندگان دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال تا ۵ بهمن می توانند اطلاعات خود را در سامانه بهینه یاب بارگذاری کنند

دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان تصریح کرد در زمینه پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور و پزشکی گلستان رتبه ۴ کشور را کسب کرده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان در این جلسه از تشکیل ۱۳۴۳ پرونده در تعزیرات حکومتی گلستان در سال ۹۹ که ۳۰۰ پرونده مربوط به شهرستان های گنبدکاووس، آزادشهر و رامیان است؛ خبر داد.

وی حمل چوب، لوازم خانگی، سوخت، نهاده های کشاورزی، تلفن همراه، دستگاه‌های ماینر، پارچه، سیگار و لوازم آرایشی بهداشتی را عمده کالاهای قاچاق  کشف شده در استان برشمرد.

دشتیان در پایان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده در حوزه تعزیرات حکومتی گنبدکاووس را ۳۳ میلیارد ریال عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1696260
ارسال نظر
نظرات