شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:40 منتشر شده در مورخ: 1399/10/20 شناسه خبر: 1696336
رئیس پلیس راهور مطرح کرد؛

تداوم محدودیت شبانه کرونایی در البرز/ رانندگان 16 هزار خودروی پلاک مخدوش اعمال قانون شدند

تداوم محدودیت شبانه کرونایی در البرز/ رانندگان 16 هزار خودروی پلاک مخدوش اعمال قانون شدند
سرهنگ غلامعلی شرق گفت: چنانچه وسیله نقلیه به هر دلیلی فاقد پلاک و یا پلاک مخدوش و ناخوانا باشد، از طریق دوربین و نیروهای پلیس شناسایی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس پلیس راهور البرز امروز شنبه با اشاره به رعایت ۸۰ درصدی مردم در اجرای طرح قانون ‌محدودیت تردد، گفت: در سال جاری قریب به  ۱۶ هزار و ۶۸۱ راننده خودروی پلاک مخدوش و ناخوانا اعمال قانون شده اند.

سرهنگ غلامعلی شرق افزود: پنج هزار و ۲۳۱ فقره به خودروهای داری تک پلاک، چهارهزارو ۷۲۵ فقره خودروهای فاقد پلاک و هفت هزار و ۷۲۵  فقره مربوط به مخدوش و ناخوانا بودن پلاک خودرو بوده است، در نتیجه مخدوش کردن عامدانه پلاک خودرو پای راننده را به مراجع قضائی باز می کند.
 
وی در ادامه از تداوم طرح محدودیت  شبانه از ساعت ۲۱ الی چهار صبح روز بعد خبرداد و گفت: این طرح به عنوان یک قانون لازم الاجرا است و چنانچه افرادی از این مهم سرپیچی کند پلیس برخورد با آنها خواهد کرد.
 
رئیس پلیس راهور البرز تصریح کرد:  پلاک وسیله نقلیه یک رکن اصلی از هویت خودرو و مالک آن است و چنانچه  وسیله نقلیه به هر دلیلی فاقد پلاک و یا پلاک مخدوش و  ناخوانا  باشد، از طریق دوربین و نیروهای پلیس شناسایی می شود.
 
 
 


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1696336
ارسال نظر
نظرات