شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:24 منتشر شده در مورخ: 1399/10/21 شناسه خبر: 1696545
وکیلی در گفت‌وگو با دانا مطرح کرد؛

اظهارات فائزه هاشمی از سر بغض و سادگی است

اظهارات فائزه هاشمی از سر بغض و سادگی است
نماینده مجلس دهم با بیان اینکه بسیار جای تعجب دارد که فردی با هر انگیزه و با هر بغض و بهانه ای بگوید از حضور ترامپ در کاخ سفید راضی تر می بودم، تاکید کرد: به نظر می رسد این مسئله سادگی دوستان است تا اینکه تحلیل راهبردی از مسائل کشور و منافع عمومی ملت داشته باشند.

«محمدعلی وکیلی»، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به اظهارات فائزه هاشمی مبنی براینکه علاقه‌مند بودم در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ترامپ رای می آورد گفت: باورپذیر نیست که فردی به عنوان یک ایرانی چنین اظهاراتی را مطرح کند.

وی با بیان اینکه کسی که یک جو به ایران و ایرانی بودن خود پایبند باشد حتما دوست ندارد ترامپ بماند و حتما خوشحال می شود که ترامپ گورش را گم کند، ادامه داد: دولت های پیشین آمریکا هر کدام روی کار آمدند سیاست راهبردی حذف جمهوری اسلامی ایران را دنبال کردند اما ترامپ تنها رئیس جمهور آمریکا بود که آمد برای آنکه ایران را محو کند نه جمهوری اسلامی ایران را.

نماینده مجلس دهم با اشاره به اینکه شاهد این ادعا اقدامات حداکثری ترامپ علیه ایران است تصریح کرد: ترامپ تمام این اقدامات را انجام داد تا ایران محو شود، تمام این تهدیدها و تحریم ها علیه جمهوری اسلامی نبود بلکه همه این دشمنی ها علیه سرحدات سرزمینی ایران و ملت ایران بود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه بسیار جای تعجب دارد که فردی با هر انگیزه و با هر بغض و بهانه ای بگوید از حضور ترامپ در کاخ سفید راضی تر می بودم، تاکید کرد: به نظر می رسد این مسئله سادگی دوستان است تا اینکه تحلیل راهبردی از مسائل کشور و منافع عمومی ملت و کشور داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه دوستان بعضا در یک موضوعات شخصی گیر می کنند و گرفتار قضاوت های شخصی می شوند خاطرنشان کرد: برخی دوستان مقیاس‌شان موقعیت های شخصی است تا موقعیت های ملی.

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1696545
ارسال نظر
نظرات