شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 12:25 منتشر شده در مورخ: 1399/10/21 شناسه خبر: 1696610
با حضور مردم و مسئولان؛

مراسم هفتمین روز ارتحال آیت الله مصباح یزدی در گلستان برگزارشد+تصاویر

مراسم هفتمین روز ارتحال آیت الله مصباح یزدی در گلستان برگزارشد+تصاویر
آیین گرامیداشت هفتمین روز رحلت آیت الله مصباح یزدی در گلستان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ آیین گرامیداشت هفتمین روز رحلت آیت الله مصباح یزدی پیش از ظهر امروزدر حسینیه عاشقان ثارالله گرگان با حضور مردم و مسئولان برگزار شد.

این مراسم به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به صورت محدود برگزارشد.

تواضع شاخصه برجسته علامه مصباح بود/ جامعه ایشان را به عنوان یک عالمِ عامل میشناسد

حجت الاسلام جعفر رعایتی در این آیین اظهار کرد: بنده سال ها از نزدیک شاهد تقوا، زهد، تواضع، بصیرت و ولایتمداری این عالم برجسته بودم و حقیقتاً تواضع فوق العاده از شاخصه های برجسته ایشان است.

نماینده ولی فقیه سپاه نینوا گلستان افزود: علامه مصباح یزدی در همه حال وجود خود را برای دفاع از اصول انقلاب اسلامی و جایگاه ولایت مطلقه فقیه وقف کرد و در بزنگاه های پشت سر رهبری حرکت میکرد و برای دفاع از ولایت فقیه در بین مردم  و مسئولان روشنگری می کرد و از این جهت عمار ولایت بود.

وی تصریح کرد: توانمندی های علمی ایشان به حدی بود که رهبر معظم انقلاب ایشان را شخصیتی می دانند که خلا وجود شهید مطهری را پر کرده و مطهری زمان ما است.

رعایتی اضافه کرد: برخی علم دارند اما علمی که آموخته اند را در مقام عمل اجرا نکرده اند در حالی که علامه مصباح حقیقتاً یک عالم عامل بود.

وی خاطرنشان کرد: موسسه ایشان در قبل و بعد از انقلاب علمایی تربیت کرد که به علم و زبان روز دنیا مجهز بودند زیرا ایشان به این معتقد بود که یک عالم به علم روز مجهز باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان گفت: تربیت طلاب و دانشجویان فراوان طی این سالها در قالب طرح ولایت یکی از ماندگار ترین خدمات علامه مصباح یزدی برای آینده سازی کشور است.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1696610
ارسال نظر
نظرات