شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:36 منتشر شده در مورخ: 1399/10/21 شناسه خبر: 1696635

محسن هاشمی خطاب به خواهرش: عذرخواهی کن

محسن هاشمی خطاب به خواهرش: عذرخواهی کن
محسن هاشمی در نامه ای سرگشاده به خواهرش فائزه هاشمی ضمن انتقاد از اظهارات وی درباره آرزوی رای آوری ترامپ و تشدید تحریم ها علیه ایران گفت: از این موضع عذرخواهی کن.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پس از انتشار مصاحبه جنجالی فائزه هاشمی با یک سایت اصلاح طلب چهره های مختلف سیاسی نسبت به این اظهارات واکنش نشان دادند اما این میان محسن هاشمی دست به قلم شد و نامه ای سرگشاده خطاب به خواهرش نوشت.

در نامه محسن هاشمی به خواهرش فائزه آمده است: قطعا خود خوب می دانی و معتقدی که ترامپ کاری جز تهدید، تحریم، بدعهدی، ترور، توهین علیه ایران انجام نداد و سیاستمداری لمپن وقمار باز است و من سقوط ترامپ را به ملتهای ایران و آمریکا تبریک گفتم.

وی با تندروی خواندن سخنان فائزه هاشمی در بخش دیگری از این نامه آورده است: از تو صمیمانه تقاضا دارم صحبتهای خود را اصلاح و از این موضع عذرخواهی کنی.

به گزارش دانا دختر مرحوم هاشمی رفسنجانی در خصوص انتخابات آمریکا گفته بود: دوست داشتم ترامپ رای بیاورد، چون فشارها می ‌توانست ایران را مجبور به تغییر سیاست کند.

وی ادامه داد: به خاطر همین فشارهایی که می‌آورد، بالاخره شاید یک تغییر سیاستی اتفاق بیفتد. شاید اگر فشارهای آقای ترامپ ادامه پیدا می‌کرد، بالاخره ما مجبور می‌شدیم یک تغییر سیاست‌هایی را داشته باشیم.

فائزه هاشمی چندی پیش نیز درباره سردار سلیمانی اظهاراتی را مطرح کرده بود که واکنش های فراوانی را به دنبال داشت.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1696635
ارسال نظر
نظرات