شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 20:39 منتشر شده در مورخ: 1399/10/21 شناسه خبر: 1696818
شاگرد علامه مصباح یزدی:

آیت‌الله مصباح از هجمه خناسان هیچ هراسی نداشت

آیت‌الله مصباح از هجمه خناسان هیچ هراسی نداشت
حجت الاسلام محمد انصاری، شاگرد علامه مصباح یزدی گفت: نباید به هجمه خناسان علیه علامه مصباح یزدی توجه کرد؛ چراکه ایشان مدیر شایسته‌ای بوده و اقدامات موثری در طول دوران حیاتش انجام داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  صبح قزوین، حجت الاسلام محمد انصاری در مراسم گرامیداشت آیت الله مصباح یزدی که عصرامروز(یکشنبه) در مدرسه شیخ الاسلام قزوین برگزار شد؛ اظهار کرد: آیت‌الله مصباح، شهادت سردار سلیمانی را به شهادت سیدالشهدا(ع)مثال زدند و گفتند همانطور که برکات شهادت سیدالشهدا(ع) شامل حال همه مسلمین شد شهادت سردار سلیمانی نیز همین برکات را برای جهان داشت.

وی افزود: مقام معظم رهبری در شرایط گوناگون از آیت‌الله مصباح یزدی به نیکی یاد کردند و کمتر کسی هم به اندازه این عالم برجسته قدردان وجود رهبر معظم انقلاب بود و در جلسات اخلاق تاکید می‌کردند که اگر شب و روز خدا را بابت وجود رهبر انقلاب شکر کنیم باز هم کم است.

انصاری تصریح کرد: نباید به هجمه خناسان علیه علامه مصباح یزدی توجه کرد؛ چراکه ایشان مدیر شایسته‌ای بوده و اقدامات موثری در طول دوران حیاتش انجام داد همچنین زبان گویایی در اظهار حق داشته و از ملامت کنندگان هیچ هراس و باکی نداشت.

شاگرد علامه مصباح یزدی ادامه داد: تبیین مبانی دین و فقه در سال‌های گذشته توسط آیت‌الله مصباح باعث شد دشمنان به او تئوریسین خشونت بگویند.

انصاری عنوان کرد: آیت‌الله مصباح یزدی شاگردان ممتاز و اثرگذار زیادی را تربیت کرد و بسیاری از شاگردان وی در خارج از کشور به عنوان استاد دانشگاه و رایزنان فرهنگی مشغول به تبلیغ اسلام و تشیع هستند.

وی با تاکید براینکه انقلابی نبودن آیت الله مصباح تهمت ناجوانمردانه‌ای به ایشان است گفت: این عالم بزرگ از دوران تبعید امام راحل در حال مبارزه با گروه‌های چپ، مارکسیستی و کمونیست‌ها بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1696818
ارسال نظر
نظرات