شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:34 منتشر شده در مورخ: 1399/10/22 شناسه خبر: 1697035
بخشدار جرگلان خبر داد؛

آغاز گازرسانی به مناطق فاقد گازخانگی در جرگلان بعد از دوسال انتظار

آغاز گازرسانی به مناطق فاقد گازخانگی در جرگلان بعد از دوسال انتظار
بخشدار جرگلان از گازرسانی به چند نقطه از مناطق فاقد گاز خانگی در این بخش بعد از دو سال انتظار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پولاد نجاهی، بخشدار جرگلان در گفتگو با عصر اترک گفت: گازرسانی به تمام روستاهای جرگلان انجام شده است ولی چند کلاته یا محله در هر روستا باقی مانده بود که از امروز گازرسانی به بیش از ۲۶۰ خانوار از اهالی جرگلان شروع خواهد شد.

نجاهی افزود: گازرسانی ابتدا از روستای گرکز که دارای ۱۷۰ خانوار است آغاز می شود و سپس گازرسانی به ۶۸ خانوار روستای دویدخ و ۲۵ خانوار باقی مانده در شهر یکه سعود انجام می شود.

وی با تاکید بر اینکه گازرسانی از مطالبات مهم برای مردم این مناطق بود، اظهارکرد: به دلیل قرار نداشتن این مناطق در طرح هادی روستاها، امکان گازرسانی به این مناطق  فراهم نبود که با بازنگری در طرح های هادی روستایی این مناطق هم اضافه شدند و با پیگیری های مستمر فرمانداری، استانداری و شرکت گاز استان از امروز گازرسانی شروع خواهد شد و امید است که در صورت مساعد بودن هوا تا یک ماه آینده گاز رسانی اتمام یابد.

به گزارش عصر اترک، در دوسال گذشته گازرسانی به این مناطق از دغدغه های مهم اهالی و مسئولان بوده است که گاها حتی باعث تجمع و اعتراض شدید اهالی در مقابل بخشداری نیز شده بود و چندین بار نیز به ادارات ذیربط توسط مردم و شوراها و دهیار مراجعه شده بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1697035
ارسال نظر
نظرات