شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:24 منتشر شده در مورخ: 1399/10/22 شناسه خبر: 1697037
معاون وزیر راه و شهرسازی در کرج؛

آزاد راه آبیک – چرمشهر تا پایان 99 زیر بار ترافیک می رود/ گره های ترافیکی کرج از کوری درمی آید

آزاد راه آبیک – چرمشهر تا پایان 99 زیر بار ترافیک می رود/ گره های ترافیکی کرج از کوری درمی آید
خیرالله خادمی گفت: پروژه آبیک – چرمشهر دارای اعتبار ۱۰ هزارمیلیارد تومانی بوده و با توجه به اینکه در مرحله پایانی به سر می برد می تواند بخش عمده ای از ترافیک البرز را روان کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، معاون وزیر راه و شهرسازی امروز دوشنبه در بازدید از آزادراه سردار سلیمانی در شمال کرج، در جمع خبرنگاران گفت: گره های ترافیکی کرج تا پایان سال به واسطه ساخت پروژه های عظیم راه سازی باز می شود.

خیرالله خادمی با اشاره به اینکه آزاد راه آبیک – چرمشهر کمتر از ۲ ماه آینده زیر بار ترافیک می رود، افزود: این پروژه دارای اعتبار ۱۰ هزارمیلیارد تومانی بوده و با توجه به اینکه در مرحله پایانی به سر می برد می تواند بخش عمده ای از ترافیک البرز را روان کند.
 
وی با تاکید بر اینکه آزادراه مذکور کمربند جنوبی البرز و تهران محسوب شده و با طول ۱۵۸ کیلومتر بین استان های قزوین، البرز و تهران قرار گرفته است، اظهار داشت: آزادراه شهید سلیمانی در شمال کرج با اختصاص اعتبار توسط وزارت راه و شهرسازی به شهرداری کرج تمکیل می شود.
 
خادمی به لزوم مدیریت پروژه مذکور توسط استانداری البرز و مجموعه مدیریت شهری با منابع داخلی تا زمانی که اعتبار ملی اختصاص پیدا کند اشاره و تصریح کرد: متاسفانه چندی پیش بخشی از اعتبار اختصاصی وزارت راه و شهرسازی برای این آزاد راه به حساب بانک واریز شد اما به سبب مشکلات بانکی  برگشت  خورد.
 
وی با اشاره به اینکه برای تامین طلب ۶۰۰ میلیارد تومانی شرکت پیمانکاری بزرگراه شمالی کرج باید کسب درآمد در دستور کار قرار گیرد، گفت: عملیات احداث بزرگراه شهید سلیمانی تیرماه سال ۹۵ آغاز شده  و قرار است تا پایان امسال بخشی از آن زیر بار ترافیک برود.

 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1697037
ارسال نظر
نظرات