شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 13:28 منتشر شده در مورخ: 1399/10/22 شناسه خبر: 1697041
افتخاری بزرگ برای ورزش آذربایجان؛

مس سونگون کاندیدای بهترین باشگاه فوتسال جهان شد

مس سونگون کاندیدای بهترین باشگاه فوتسال جهان شد
باشگاه مس سونگون ورزقان به عنوان یکی از ۱۰ باشگاه برتر فوتسال جهان در سال ۲۰۲۰ میلادی انتخاب و کاندیدای کسب عنوان بهترین باشگاه فوتسال جهان شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در جمع ده تیم برتر باشگاهی فوتسال دنیا در سال ۲۰۲۰ به انتخاب سایت «فوتسال پلنت» قرار گرفته و نامرد بهترین باشگاه فوتسال جهان شد.

قهرمان سه دوره اخیر لیگ برتر فوتسال کشورمان برای کسب این عنوان با باشگاه‌های مطرح جهان از جمله بارسلونا و موویستار اینتر اسپانیا، مگنوس برزیل و اسپورتینگ پرتغال رقابت می‌کند.

اسامی ۱۰ نامزد نهایی کسب عنوان بهترین باشگاه فوتسال جهان در سال ۲۰۲۰ به شرح زیر است:

بارسلونا اسپانیا
مگنوس برزیل
مس سونگون ورزقان ایران
حزب کمونیست مسکو روسیه
موویستار اینتر اسپانیا
ناگویا اوشن ژاپن
چونبوری بلووی تایلند
کورینتیانس برزیل
اسپورتینگ پرتغال
تای‌سون‌نام ویتنام

لازم به توضیح هست که تیم مس سونگون ورزقان پیش‌تر در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ نیز نامزد دریافت این جایزه شده و توانسته بود رده ششم برترین تیم باشگاهی فوتسال جهان را از آنِ خود نماید.

این گزارش می‌افزاید، علیرضا صمیمی، سنگربان ملی‌پوش تیم مس سونگون ورزقان نیز در بخش انتخاب بهترین گلر فوتسال جهان کاندیدا شده و دیگر نماینده کشورمان در این نظرسنجی است.

گفتنی است، برترین‌های فوتسال جهان در آیتم‌های مختلف طبق روال سال‌های گذشته با رای‌گیری از بین مربیان، کارشناسان و خبرنگاران سراسر جهان توسط سایت فوتسال پلنت معرفی خواهند شد.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1697041
ارسال نظر
نظرات