شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 16:11 منتشر شده در مورخ: 1399/10/22 شناسه خبر: 1697106
لیگ دسته دوم فوتبال کشور؛

نوار تساوی‌ها در ایستگاه چهارم پاره شد/ کام شیرین و تلخِ تبریزی‌ها

نوار تساوی‌ها در ایستگاه چهارم پاره شد/ کام شیرین و تلخِ تبریزی‌ها
دو نماینده تبریز در هفته چهارم لیگ دسته دوم فوتبال کشور مقابل حریفان خود نتایج متفاوتی را کسب کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، چهارمین هفته از مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور با نتایج متفاوت دو نماینده تبریز در گروه دوم این مسابقات سپری شد.

در این هفته تیم علم و ادب تبریز در ورزشگاه خانگی خود پذیرای شهرداری بندرعباس بود که در یک بازی برتر موفق شد میهمانش را با ۳ گل با شگست بدرقه کند.

شاگردان مهرداد خادمی در این دیدار توسط بهزاد نوروزی، سجاد جوادی و ناصر عباسی به گل رسیده و نخستین برد فصل خود را جشن گرفتند. 

اما تیم محتشم تبریز در مصاف خارج از خانه مقابل کامیاران کرمانشاه با ۲ گل نتیجه را واگذار و اولین باخت خود را در این مسابقات تجربه کرد.

سفید و سیاه پوشان تبریزی درحالی متحمل این باخت شدند که میزبان در نیمه دوم با اخراج یکی از یارانش ۱۰ نفره شد و حدود ۱۵ دقیقه با یک یار کمتر بازی کرد.

هر دو تیم تبریزی در سه هفته گذشته مقابل حریفان خود امتیازات را تقسیم کرده بودند و با این نتایج از ریل تساوی‌ها خارج شدند.

در پایان هفته چهارم از لیگ دسته دوم و در جدول گروه دوم، علم و ادب تبریز با ۶ امتیاز به مکان پنجم صعود کرد اما محتشم با ۳ امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1697106
ارسال نظر
نظرات