شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 15:58 منتشر شده در مورخ: 1399/10/22 شناسه خبر: 1697128
آخرین قیمت سکه، طلا و ارز در بازار؛

کاهش ۱۹۹ هزار تومانی سکه؛ نرخ دلار ثابت ماند + قیمت‌ها

کاهش ۱۹۹ هزار تومانی سکه؛ نرخ دلار ثابت ماند + قیمت‌ها
قیمت سکه امروز ۱۹۹ هزار تومان کاهش را ثبت کرد و نرخ دلار با افت اندک در کانال ۲۴ هزار تومانی ماند؛ هر گرم طلای ۱۸ عیار هم نسبت به دیروز ۷۸۰۰ تومان کاهش قیمت داشت

به گزارش خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قیمت‌ها در بازار سکه، طلا و ارز امروز دوشنبه کاهش داشت به طوری که قیمت سکه دوباره وارد کانال ۱۰ میلیون تومانی شد و نرخ دلار در بازار ارز اندک کاهشی را ثبت کرد.

سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز با ۱۹۰ هزار تومان افت قیمت نسبت به دیروز ۱۰ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان و سکه طرح قدیم با ۲۰۴ هزار تومان کاهش ۱۰ میلیون و ۷۹۷ هزار تومان به فروش رسید.
 
نیم و ربع سکه با هر کدام با ۱۰۰ هزار تومان کاهش به ترتیب به ۶ میلیون تومان و ۴ میلیون تومان معامله شد. سکه یک گرمی هم ۱۰ هزار تومان کاهش را ثبت کرد.
 
قیمت هر انس طلا در بازارهای جهانی امروز با ۴۳ سنت کاهش به ۱۸۴۹ دلار رسید.
 
هر گرم طلای ۱۸ عیار در جریان معاملات روز جاری با ۷۸۰۰ تومان کاهش به یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان فروخته شد و هر گرم طلای ۲۴ عیار هم بیش از ۱۰ هزار تومان افت قیمت داشت.
 
نرخ هر دلار آمریکا در بازار ارز امروز به روز گذشته کاهش اندک ۸ تومانی داشت و به ۲۴ هزار و ۸۴۴ تومان رسید. هر اسکناس یورو با ۱۱۷ تومان افت، ۳۰ هزار و ۲۵۱ تومان به فروش رفت.
 
 
 
 
انتهای پیام
https://www.dana.ir/1697128
ارسال نظر
نظرات