شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:14 منتشر شده در مورخ: 1399/10/23 شناسه خبر: 1697338
دوباره بزک کاخ سفید؛

رسانه اصلاح طلبی که هیچ انتقادی از آمریکا را بی‌پاسخ نمی‌گذارد!

رسانه اصلاح طلبی که هیچ انتقادی از آمریکا را بی‌پاسخ نمی‌گذارد!
جالب اینجاست که رسانه های اصلاح طلب خصوصا شرق وظیفه اصلی خود را بزک آمریکا، به ویژه دموکرات ها می دانند و برای این منظور از هیچ کوششی فروگذاری نمی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روزنامه اصلاح طلب شرق نوشت: برخی جناح‌های داخل با شادمانی زائدالوصفی، حوادث آمریکا را طلیعه فروپاشی بزرگ‌ترین لیبرال‌دموکراسی جهان ارزیابی کردند (در حالی که) ‌ترامپ هیچ سنخیتی با سنت‌ها و نهاد‌های دموکراتیک حاکم بر این کشور ندارد.

این روزنامه نوشت: کسانی که حوادث اخیر را حجتی برای زوال نظام آمریکا ارزیابی می‌کنند، چه پاسخی به مدیریت هوشمندانه «بحران ترامپ» از سوی نهادهای آمریکا دارند؟!.

روزنامه شرق با تعریف و تمجید از ساختار سیاسی آمریکا نوشت: دموکراسی قدرتمند و نهادینه‌شده این کشور از آن‌چنان استحکامی برخوردار است که حمله به کنگره را حتی برای چند روز باقی‌مانده از ریاست ترامپ برنمی‌تابد/ لازم است از نکات مثبت و واقعیت‌های انکارنشدنی این کشور نیز سخن گفته شود(!)

جالب اینجاست که رسانه های اصلاح طلب خصوصا شرق وظیفه اصلی خود را بزک آمریکا خصوصا بزک دموکرات ها می دانند و برای این منظور از هیچ کوششی فروگذاری نمی کنند. این موضوع تا جایی در این روزنامه نهادینه شده است که در جریان اجرای برجام با تیتر خود فریبی « امضای بایدن تضمین است» روی پیشخوان روزنامه فروشی ها رفت!

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1697338
ارسال نظر
نظرات