شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:30 منتشر شده در مورخ: 1399/10/23 شناسه خبر: 1697397
عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی:

کمیسیون تلفیق فروش ۱.۵ میلیون بشکه نفت در روز را تصویب کرد

کمیسیون تلفیق فروش ۱.۵ میلیون بشکه نفت در روز را تصویب کرد
مصطفی طاهری، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه کمیسیون تلفیق با فروش 1.5 میلیون بشکه نفت در روز موافقت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مصطفی طاهری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: پیشنهاد دولت در قالب لایحه در خصوص همسازی‌سازی حقوق بازنشستگان و معلمان هفته آینده در کمیسیون تلفیق مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

 
وی با بیان اینکه با توجه به این امر که امکان همسازی‌سازی حقوق بازنشستگان از سوی دولت در لایحه بودجه دیده نشده است، افزود:  امکان تغییر و یا همسان‌سازی حقوق بازنشستگان وجود ندارد.
 
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی بندهای درآمدی بودجه سال 1400، خاطرنشان کرد: این هفته در جلسه کمیسیون تلفیق در خصوص نفت، مالیات، عوارض و دلار بحث و بررسی انجام شد.
 
طاهری یادآور شد: پیش‌بینی فروش دو میلیون و 300 بشکه در روز در لایحه بودجه دیده شده بود که به دلیل غیرواقعی بودن این میزان به تصویب نرسید.
 
وی با بیان اینکه میزان فروش نفت یک و نیم میلیون بشکه در روز به تصویب رسید، یادآور شد:  با فرمت نامه نگاری که در گذشته انجام شده بود باید میزان سهم صندوق و سهم شرکت ملی نفت در نظر گرفته شده و مابقی در اختیار دولت قرار گیرد.
 
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این میزان فروش نفت پیش‌بینی شده واقعی‌تر است و دولت در صورت موفقیت می‌تواند میزان بیشتری نیز به فروش برساند.
 
طاهری یادآور شد: اصلاحات اساسی بر روی بودجه انجام شده است اما هنوز هم احتمال رد بودجه 1400 صفر نیست و باید روند برگزاری جلسات کمیسیون تلفیق و رسیدن به نتایج مطلوب را دنبال کرد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1697397
ارسال نظر
نظرات