شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:20 منتشر شده در مورخ: 1399/10/23 شناسه خبر: 1697448

مدیریت سبز، صرفه‌جویی در آب را رقم می‌زند

مدیریت سبز، صرفه‌جویی در آب را رقم می‌زند
رییس گروه محیط زیست و سلامت غذا در سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: مدیریت سبز می تواند صرفه جویی در مصرف آب را رقم بزند، اجرای سیستم آبیاری قطره ای، رفع خرابی و ترمیم نشتی لوله های آب و تاسیسات در راستای کاهش مصرف آب در دستورکار مدیریت سبز سازمان قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ سعید جعفریان معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان امروز در این نشست با رییس گروه محیط زیست و سلامت غذا سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهداف نشست کارگروه مدیریت سبز در سازمان اظهار داشت: این نشست با هدف اجرای برنامه های مدیریت سبز از جمله کاهش هزینه ها، به حداقل رساندن مصرف انرژی در محیط کاری سازمان، حفظ و صیانت از محیط زیست برگزار شد.
 
در ادامه این نشست رییس گروه محیط زیست و سلامت غذا سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به  اهمیت مدیریت سبز و بهره‌گیری از یک درصد اعتبار طرح‌های ملی جهت ارتقاء شاخص‌های مدیریت سبز برآورد هزینه و اولویت بندی در شش محور مدیریت مصرف آب، مصرف انرژی، مدیریت پسماند، سوخت وسایل نقلیه، تجهیزات ساختمان ها و آموزش و فرهنگ سازی مطالبی را مطرح کرد.
 
دهقان شهرانی هدف از اجرای برنامه های مدیریت سبز را کاهش هزینه ها، به حداقل رساندن مصرف انرژی، حفظ و صیانت از محیط زیست ذکر کرد.
 
شهرانی افزود: نظام مدیریت سبز مجموعه ای از ابزارهای مدیریتی اجرایی می باشد که تحقق آن افزایش بهره وری در سطح سازمان بدنبال دارد.
 
وی با اشاره به اینکه مدیریت سبز می تواند صرفه جویی در مصرف آب رقم خواهد خورد تصریح کرد: اجرای سیستم آبیاری قطره ای و رفع خرابی و ترمیم نشتی لوله های آب و تاسیسات در راستای کاهش مصرف آب در دستورکار مدیریت سبز سازمان قرار گرفته است.انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1697448
ارسال نظر
نظرات