شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 16:00 منتشر شده در مورخ: 1399/10/23 شناسه خبر: 1697520
استاندار خراسان شمالی عنوان کرد؛‌

رعایت کرامت خانواده ایثارگران با تغییر مستمری بگیری به خودکفایی

رعایت کرامت خانواده ایثارگران با تغییر مستمری بگیری به خودکفایی
محمدعلی شجاعی گفت: برای رعایت شأن و کرامت خانواده‌های ایثارگران باید کمک‌های مستمر به این خانواده ها را به سمت خودکفایی پیش برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک، محمدعلی شجاعی، استاندار خراسان شمالی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت  با حضور رییس بنیاد شهید کشور با بیان اینکه رسیدگی به خانواده‌های ایثارگران بسیار با تاخیر انجام شده است، اظهارکرد: این تاخیر، قطعا فشار زیادی را به این خانواده ها به خصوص جانبازان وارد کرده است.

شجاعی در ادامه درباره تفاهم نامه امروز درخصوص مسکن ایثارگران گفت: اشاراتی که در رابطه با بحث مسکن شده واضح نیست و درحالی  که سه هزار و 700 خانواده ایثارگر در استان وجود دارد تنها یک هزار و 800 مسکن در این تفاهم نامه در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: موضوع مهم دیگر بحث شناساندن شهیدان، جانبازان و آزادگان به نسل جوان است که اگر این مطالب گفته و نوشته می‌شود قطعا تاثیرگذار نیز باشند.

شجاعی با بیان اینکه این تأثیرگذاری در شناساندن فرهنگ ایثار و شهادت باید به گونه ای باشد که در ذهن مردم ایران و جهان تغییر ایجاد شود، اظهارکرد: نمونه عملیاتی تغییر نگرش را شهید سلیمانی داشته است.

استاندار خراسان شمالی بیان داشت: سردار سلیمانی تغییر نگرش ها را در ذهن ها ایجاد کرده بود و این همان اثرگذاری است.

وی گفت: برای معرفی سه هزار شهید استان کار مطلوبی انجام نشده است و باید در قالب یک سند اجرایی این موضوع تعریف شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1697520
ارسال نظر
نظرات