شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 20:15 منتشر شده در مورخ: 1399/10/23 شناسه خبر: 1697613
فرمانده سپاه ناحیه اراک عنوان کرد

توزیع ۷۲ هزار بسته معیشتی در اراک/ خدمات رسانی دو هزار بسیجی در قالب طرح شهید سلیمانی

توزیع ۷۲ هزار بسته معیشتی در اراک/ خدمات رسانی دو هزار بسیجی در قالب طرح شهید سلیمانی
فرمانده سپاه ناحیه اراک با اشاره به اینکه بیش از ۱ هزار و ۹۷۵ نفر از بسیجیان در سطح اراک آموزش تخصصی دیدند که در کمیته های طرح شهید سلیمانی مشغول به فعالیت هستند،افزود: طرح شهید سلیمانی محدود به مقطع زمانی خاص نیست بلکه این طرح جامع برای شرایط کرونایی است و تا ریشه کن شدن کرونا با قوت ادامه خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک عصر امروز در آیین رزمایش چند جانبه مسجد محور بسیجیان مسجد امام علی(ع) اراک گفت: خوشبختانه امروز به برکت طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی شاهد موفقیت های بزرگ و کنترل نسبی بیماری کرونا هستیم و این از دستاوردهای این طرح بزرگ است که به همت بسیجیان انجام می شود.

وی افزود: امروز بیش از ۲ ماه از اجرای طرح شهید سلیمانی در استان مرکزی و شهر اراک می گذرد که خوشبختانه از ابتدای شروع طرح شاهد همکاری و مشارکت بی نظیر مردم هستیم که قابل تقدیر است.

فرمانده سپاه ناحیه اراک اظهار کرد: آن چیزی که امروز باید بیش از گذشته مورد توجه باشد همکاری و مشارکت سایر دستگاه ها با بسیجیان است که اگر به تحقق برسد قطعا دستاوردهای این طرح بزرگ بیشتر خواهد بود.

وی ادامه داد: در طرح شهید سلیمانی علاوه بر تشکیل کمیته های رصد، حمایتی، نظارتی و مراقبتی مشاوره های پزشکی و درمانی به مردم ارائه می شود و سایر اقدامات حمایتی به شکل محله محور و مسجد محور انجام می شوند.

مهجوری با بیان اینکه بیش از ۱ هزار و ۹۷۵ نفر از بسیجیان در سطح اراک آموزش تخصصی دیدند که در کمیته های طرح شهید سلیمانی مشغول به فعالیت هستند،افزود: طرح شهید سلیمانی محدود به مقطع زمانی خاص نیست بلکه این طرح جامع برای شرایط کرونایی است و تا ریشه کن شدن کرونا با قوت ادامه خواهد داشت.

وی بیان کرد: مهمترین مسئله ای که در طرح شهید سلیمانی قابل توجه است برکات این طرح برای سلامت فردی و جمعی است چراکه آموزش هایی که در طرح به مردم ارائه می شود قابلیت استفاده برای بعد از کرونا هم دارد و می تواند در  حفظ سلامت و تقویت آموزش سلامت مردم و جامعه بسیار موثر واقع شود.

فرمانده سپاه ناحیه اراک خاطر نشان کرد: تاکنون بیش از ۷۲ هزار بسته معیشتی در سطح شهر اراک توزیع شده و با برنامه ریزی ها سعی داریم ماهیانه این اقدام خداپسندانه را انجام دهیم که از کلیه مردم، خیرین و دستگاه های مختلف دعوت می کنیم در این کار مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1697613
ارسال نظر
نظرات