شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 20:15 منتشر شده در مورخ: 1399/10/23 شناسه خبر: 1697615
فرماندار اراک:

مهمترین موفقیت طرح شهید سلیمانی کنترل نسبی و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا است

مهمترین موفقیت طرح شهید سلیمانی کنترل نسبی و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا است
فرماندار اراک گفت: طرح شهید سلیمانی امروز افتخارات زیادی در سطح کشور داشته که مهمترین موفقیت آن کنترل نسبی و قطع زنجیره شیوع بیماری است که البته باید این اقدامات با حمایت های همه مردم و دستگاه ها ادامه دار باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ حسین بختیاری فرماندار اراک عصر امروز در آیین رزمایش چند جانبه مسجد محور بسیجیان مسجد امام علی(ع) اراک گفت: امروز به همت بسیجیان و شبکه بهداشت شاهد اجرای موفق طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی هستیم که این طرح در استان مرکزی و شهر اراک دستاوردهای بسیار چشمگیری داشته است.

وی افزود: طرح شهید سلیمانی با اقدامات رصد و پالایش، مراقبت، حمایت و خدمات، درمان و نظارت نقش موثری در کنترل بیماری کرونا ایفا کرد و امروز کنترل نسبی این بیماری به برکت اجرای طرح شهید سلیمانی است.

فرماندار اراک اظهار کرد: بسیجیان با همکاری شبکه بهداشت در محلات در این طرح نقش آفرینی می کنند و موفقیت های این طرح نتیجه مشارکت و هم افزایی مردم است که توانسته بر بیماری غلبه پیدا کند.

وی خاطر نشان کرد: طرح شهید سلیمانی امروز افتخارات زیادی در سطح کشور داشته که مهمترین موفقیت آن کنترل نسبی و قطع زنجیره شیوع بیماری است که البته باید این اقدامات با حمایت های همه مردم و دستگاه ها ادامه دار باشد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1697615
ارسال نظر
نظرات